• جمعه ۲۹ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9511-23314-5
  • خبرنگار : 15186
  • منبع خبر : ----

معاون خدمات و محیط زیست شهرداری مشهد خبر داد؛

فعالیت تاکسی‌وار اتوبوس‌ها در سطح شهر/ فعالیت بیش از 250 خودروی برف‌روب و نمک‌پاش

معاون خدمات و محیط زیست شهرداری مشهد با اشاره به جلسه‌ای که با حضور شهردار برای تصمیم‌گیری‌ها و اقدامات لازم برگزار شده است، گفت: از اتوبوسرانی درخواست شده که اتوبوس‌ها به صورت تاکسی‌وار عمل کنند و علاوه بر ایستگاه‌های اتوبوس در مکان‌هایی که شهروندان قصد سوار یا پیاده شدن دارند، توقف کنند.
 
خلیل‌الله کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره اینکه با توجه به وضعیت جوی برای هماهنگی بیشتر میان دستگاه‌های اجرایی شهرداری، جلسه‌ای با حضورشهردار، مجموع شهرداران مناطق و مدیران سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در شهرداری تشکیل شده است، افزود: از سازمان اتوبوسرانی خواسته‌ایم که اتوبوس‌ها به صورت تاکسی‌وار عمل کنند و علاوه بر ایستگاه‌های اتوبوس در مکان‌هایی که شهروندان قصد سوار شدن و پیاده شدن دارند، توقف داشته باشند.
 
 وی اظهار کرد: 5000 نیروی خدمات شهری و 3000 نیروی مربوط به فضای سبز با به کارگیری بیش از 250 خودروی نمک‌پاش و برف‌روب اقدامات لازم را در سطح شهر انجام خواهند داد.
 
 معاون خدمات و محیط زیست شهرداری مشهبا بیان اینکه ماشین‌آلات و تجهیزات شهرداری از چند ساعت دیگر که خیابان‌ها خلوت می‌شود با اولویت خیابان‌های اصلی شهر به کار گرفته خواهند شد، ادامه داد: نیروهای خدمات شهری با اولویت پاکسازی تقاطع‌های سطح شهر، ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی، پیاده‌رو‌ها، پل‌های عابر پیاده و معابر ورودی بیمارستان‌ها اقدامات لازم را انجام می‌دهند.
 
  
کاظمی با اشاره به اینکه روابط عمومی شهرداری با همکاری صداوسیما همچنین از طریق پیامک اطلاع‌رسانی‌های لازم را به شهروندان اعلام می‌کند، یادآور شد: از شهروندان می‌خواهیم که تا حد امکان، فردا از تردد با خودرو‌های شخصی به خیابا‌ن‌ها خودداری و از حمل و نقل عمومی استفاده کنند.
 
وی افزود: شهروندان خودرو‌های خود را در سطح معابر و کنار جداول پارک نکنند و برف‌روبی جلوی منازل و مغازه‌های خود را انجام دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: