• دوشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9512-5284-5
  • خبرنگار : 15090
  • منبع خبر : ----

استاندار خبر داد

تعدیل سهام پدیده در انتظار ابلاغ فرمول بورس

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر قطعیت تعدیل سهام پدیده تصریح کرد: سازمان بورس برای تعدیل سهام پدیده فرمولی را مطرح کرده که به محض ابلاغ آن تعدیل سهام صورت خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان، علیرضا رشیدیان با حضور در دفتر ایسنا با اشاره به تعدیل سهام شرکت پدیده اظهار کرد: تعدیل سهام حتما انجام خواهد شد اما مساله مهم در تعدیل فرمول آن است. پس از اینکه سازمان بورس در موضوع پدیده ورود یافت، مطالب و الزاماتی مانند زمان را در خصوص تعدیل سهام مطرح کرد. 

وی ادامه داد: به عنوان نمونه تقدم و تاخر خرید سهام در زمان‌های مختلف و یا قیمت‌های مختلفی که خریداران برای خرید سهام پرداخت کرده‌اند، باید در فرمول‌های تعدیل مد نظر قرار گیرد. در واقع ورود این فرمول کار را کندتر کرده است اما مساله تعدیل در جای خود باقی خواهد بود و مردم مالکیت شرکت پدیده را در اختیار خواهند گرفت.

رشیدیان تاکید کرد: در حل و فصل موضوع پدیده مردم، تسهیلات بانکی، بدهی به پیمانکاران و پرسنل پدیده و همچنین عوارض دولتی نیز باید مد نظر قرار گیرد. به عنوان مثال همین عوارض دولتی تا حداکثر ممکن کاهش یافت و یا تقسیط شده و به عنوان مطالبات غیرفوری لحاظ شد.

استاندار ابراز امیدواری کرد، این فرمول تعدیل ابلاغ شود و دفتر معملات سهام پدیده برای خرید و فروش بازگشایی شود. 

وی در خصوص اقدامات صورت گرفته برای ساماندهی مسایل پدیده عنوان کرد: در این مدت نیز قسط نخست کنسرسیوم پدیده واریز شد و تا آخر امسال درصدی دیگر از این کنسرسیوم نیز پرداخت می‌شود. به نسبت پیشرفت کار نیز سایر مبالغ نیز پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: