• دوشنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-1184-5
  • خبرنگار : 15090
  • منبع خبر : ----

رئیس اتاق اصناف مشهد مطرح کرد

تقلب، اصلی‌ترین تخلف بازار ایام عید

رئیس اتاق اصناف مشهد با اشاره به وضعیت بازرسی‌ها در ایام عید اظهار کرد: عمده‌ترین تخلفات صورت گرفته در بازار در ایام عید تقلب بوده است.

محمود بنانژاد در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خراسان، ادامه داد: این تقلبات بیشتر در مواد پروتئینی به خصوص عرضه مرغ معروف به جوجه زعفرانی دیده شد. اکثر این تقلبات شناسایی شد چراکه حوزه سلامت و بهداشت برای ما از اهمیت بالایی برخوردار بود.

وی اضافه کرد: در این راستا در رستوران‌ها با کمک اداره بهداشت و اتحادیه‌های مربوطه نظارت خوبی داشتیم و در بازرسی‌های صورت گرفته تخلفاتی هم مشاهده شد که برخی از این تخلفات به دلیل اینکه در حوزه سلامت بود از طریق دادگاه پیگیری خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف مشهد با بیان اینکه برخورد با تخلف عرضه جوجه زعفرانی در سه مورد صورت گرفت، تصریح کرد: خوشبختانه سایر تخلفات مانند گرانفروشی در ایام عید تقریبا اتفاق نیفتاد. در این حوزه به دلیل برگزاری فروش فوق‌العاده‌ها و ارایه تخفیفات مشکلی نداشتیم و عمده تخلفات در حوزه‌های بهداشتی بوده است.

بنانژاد خاطرنشان کرد: البته این تخلفات بهداشتی نیز در واحدهای مجاز و دارای سابقه صورت نگرفت بلکه بیشتر این تخلفات در نقاطی مانند حاشیه شهر که از دسترس ما خارج بود، انجام شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: