• دوشنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 961-3491-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی:

طرح خادمیاران اشتغال در آستان قدس رضوی اجرایی می‌شود

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از ایجاد طرح خادمان و خادمیاران اشتغال در راستای کارآفرینی و اشتغال‌زائی در سال «سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی آستان قدس رضوی، مصطفی خاکسار قهرودی با اشاره به این مطلب که امروز کاهش نرخ بیکاری جوانان و افزایش اشتغال از دغدغه‌های اصلی مقام معظم رهبری است، بیان کرد: بر همین اساس طرح خادمان و خادمیاران اشتغال در آستان قدس رضوی اجرایی شده است.

خاکسار درباره این طرح گفت: بر اساس این طرح هر فردی در هر نقطه‌ای از میهن اسلامی برابر آئین نامه موجود اگر بتواند زمینه ایجاد 5 شغل پایدار را برای جوانان و کار جویان فراهم آورد، به رتبه خادمیاری نائل آمده و در صورت استمرار و افزایش کارآفرینی به میزان مورد نظر، به پاس این خدمت ارزشمند در صورت داشتن صلاحیت لازم، به مقام شامخ خادمی حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) در آستان قدس رضوی مفتخر و در حوزه حرم مطهر حضرت ثامن‌الحجج (ع) توفیق خدمت پیدا خواهد کرد.

خاکسار گفت: توانمندسازی و فراهم آوردن شرایط اشتغال محور اقدامات آینده معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی خواهد بود که در این رابطه تعاملات و هماهنگی‌هایی با دستگاه‌های مسئول و ذی‌صلاح آغاز شده که ان‌شاءالله در آینده موجب رقم خوردن اتفاقاتی مبارک در حوزه اشتغال‌زایی برای جوانان شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در طرح خادمان و خادمیاران اشتغال می‌توانند به پرتال جامع آستان قدس رضوی به نشانی «aqr.ir» مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: