• چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-1988-5
  • خبرنگار : 15175
  • منبع خبر : ----

مومنی مقدم: باید نقاط ضعف تیم ملی را در مسابقات جهانی پوشش دهیم

مربی تیم ملی والیبال نوجوانان گفت: با توجه به جوانی تیم عملکرد خوبی در مسابقات آسیایی داشتیم.

رضا مومنی مقدم در گفت و گو با ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص عملکرد تیم ملی والیبال نوجوانان در رقابت های آسیایی میانمار عنوان کرد: رقابت های آسیایی نوجوانان از تاریخ 8 فروردین آغاز و در حال برگزاری می‌باشد، که خوشبختانه تیم ملی ایران به نسبت سن بازیکنانی که دارد به عنوان جوانترین تیم این مسابقات عملکرد بسیار خوبی مقابل رقیبان خود داشته است. امسال بازیکنانی در تیم حضور دارند که می توانند برای دو سال آینده هم در نوجوانان حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه  دیدار تدارکاتی برای آمادگی و حضور در رقابت های آسیایی میانمار نداشتیم خوشبختانه عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتیم و توانستیم با پیروزی مقابل تیم تایلند جواز حضور در مسابقات جام جهانی نوجوانان بحرین که در اواخر مرداد ماه برگزار می شود را کسب کنیم.

مربی تیم ملی والیبال نوجوانان اضافه کرد: حضور در رقابت های آسیایی میانمار با توجه به جوانی تیم باعث کسب تجربه بسیار خوب جهت حضور در مسابقات جهانی نوجوانان  می شود. امیدواریم بتوانیم با پیروزی مقابل چین و عملکرد خوب سکودار این رقابت ها باشیم.
 
مومنی مقدم درخصوص رقیبان حاضر در مسابقات قهرمانی آسیا خاطرنشان کرد: امسال شاهد عملکرد بسیار خوبی از تیم‌های حاضر در این مسابقات بودیم به خصوص تیم چین که عملکرد فوق العاده ای داشت به نظر من سطح فنی و کیفی رقابت های بالا بود.

مربی تیم والیبال پیکان درباره حضور بازیکنی از خراسان در تیم ملی نوجوانان افزود: متاسفانه در این مسابقات بازیکنی از خراسان در تیم ملی حضور ندارد اما برای رقابت‌های جهانی بحرین پوریا یلی از خراسان رضوی به تیم اضافه می‌شود.
 
وی در خصوص رقابت‌های جام جهانی بحرین اظهار کرد: مسابقات جهانی نوجوانان بحرین در اواخر مرداد ماه برگزار می‌شود و تیم ملی ایران برای حضور در این رقابت ها نیاز اساسی به پوشش دادن نقاط ضعف وکسب هماهنگی بیشتر دارد که امیدواریم با شرایط مناسب و انجام دیدار های تدارکاتی با آمادگی بسیار بالایی در جام جهانی حضور پیدا کنیم قطعا سطح مسابقات جهانی فوق العاده بالاست و در حال حاضر 5 تیم از آسیا در این رقابت ها حضور دارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: