• چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-2384-5
  • خبرنگار : 15090
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان:

گزارشی از خاموشی و قطعی برق نداشته‌ایم

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در خصوص بروز حوادث برای زیرساخت‌های استان بر اثر زلزله امروز گفت: : معمولا ما پس از وقوع زلزله برای رفع خطر برق را موقتا قطع می‌کنیم تا از مشکلات احتمالی پیشگیری شود. در این مدت گزارشی با عنوان قطعی و خاموشی نداشته‌ایم. 

محمدرضا مزینی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خراسان با بیان اینکه زلزه امروز شدید بود، اظهار کرد: علی‌رغم شدت این زلزله مشکلی در شبکه برق استان بروز نکرد و خسارتی وجود نداشت و شرایط شبکه پایداری در شبکه توزیع، شبکه فوق توزیع، انتقال و پست‌ها وجود داشت.

وی ادامه داد: حتی هم‌اکنون شبکه برق در روستاهایی که آسیب‌هایی دیدند هم برقرار است. البته ممکن است در واحدها و ساختمان‌هایی که آسیب دیده‌اند کنتورها دچار اختلال یا آسیب دیدگی شده باشد ولی در این خصوص نیز خطر رفع شده و همکاران ما به محل‌های حادثه اعزام شده‌اند.

مزینی خاطرنشان کرد: از این بابت مشکلی از جهت قطعی برق به ما اعلام نشده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی با بیان اینکه تیم‌های به محل‌های حادثه و شهرستان‌ها اعزام شده‌اند، تصریح کرد: خوشبختانه پس از وقوع حادثه در هر دو شبکه توزیع و فوق توزیع و نیز شبکه انتقال ما مشکلی نبود. 

وی در خصوص قطعی موقت برق در برخی روستاهای شهرک رضویه گفت: معمولا ما پس از وقوع زلزله برای رفع خطر برق را موقتا قطع می‌کنیم تا از مشکلات احتمالی پیشگیری شود. در این مدت چیزی به عنوان قطعی و خاموشی نداشته‌ایم. 

مزینی تاکید کرد: این آمادگی در همکاران ما وجود دارد که به محض برپایی چادرهای اسکان در مناطق حادثه‌ دیده روشنایی آن را تامین کنند. همچنین تلاش شده روشنایی روستاییان نیز تامین و تقویت شود و حتی در حوزه روشنایی معابر نیز مشکلی وجود نداشته باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: