• شنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 961-4191-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برقراری پرواز «زنجان ـ مشهد» به‌زودی

مدیر فرودگاه زنجان از برقراری مجدد پرواز «زنجان ـ مشهد» در روزهای آتی خبر داد.

«محمد قاسمی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان این‌که عدم توافق کامل با شرکت ایران ایرتور به لغو قرارداد با این شرکت منجر شد، افزود: از همین‌رو به‌دنبال رایزنی با چند شرکت هواپیمایی برای برقراری مجدد پرواز «زنجان ـ مشهد» از فرودگاه زنجان هستیم.

وی با تأکید بر این‌که لغو پروازهای «زنجان ـ مشهد» و بالعکس مقطعی بوده و به‌زودی شاهد برقراری مجدد این پروازها از فرودگاه زنجان خواهیم بود، تصریح کرد: هم‌اکنون با دو شرکت هواپیمایی وارد مذاکره شده‌ایم که با توافقات صورت گرفته در روزهای آینده، پرواز «زنجان ـ مشهد» از فرودگاه زنجان مجدداً انجام خواهد شد.

این مسئول با یادآوری این‌که پارسال فقط در چند مقطع به‌علت تغییر در شرکت هواپیمایی، مجبور به لغو پرواز «زنجان ـ مشهد» بودیم که این پروازها بلافاصله برقرار شد، اظهار کرد: برقراری پرواز «زنجان ـ کیش» به‌عنوان یکی از برنامه‌های جدی در سال‌جاری بوده و علاوه بر این، به‌دنبال برقراری پروازهای عتبات عالیات و حج تمتع از فرودگاه زنجان هستیم.

مدیر فرودگاه زنجان با اشاره به این‌که رونق فرودگاه زنجان باعث رونق استان در همه بخش‌ها خواهد شد، خاطرنشان کرد: افزایش پروازها از فرودگاه زنجان باعث رونق فرودگاه و نیز توسعه استان خواهد شد، از همین‌رو همه به‌ویژه بخش خصوصی باید برای تحقق این مهم پای کار بیایند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: