• یکشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-11114-5
  • خبرنگار : 15164
  • منبع خبر : ----

وقتی اعضای شورای شهر مانع از پاسخگویی شهردار می‌شوند

یکی از اعضای شورای شهر مشهد سوالاتی را در خصوص اینکه چرا شهردار روز بعد از زلزله 6 ریشتری در مشهد حضور نداشته، طرح کرد، اما برخی اعضای شورا مطرح کردن این سوالات را بی مورد دانسته و نمی‌گذاشتند شهردار پاسخ دهد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، جواد ستاری امروز 20 فروردین ماه در صد و هفتادمین جلسه علنی شورای شهر مشهد که در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: چرا مسئول یا مدیری که خارج از شهر است یا قرار است به سفر برود، با مشاهده شرایط بحرانی، نمی‌تواند سفرش را حداقل لغو کند؟

وی افزود: بعد از این اتفاق خبرنگاران زیادی با من تماس گرفتند سوالاتی در این خصوص داشتند، اما من پاسخی نداشتم.

ستاری یادآور شد: حجت‌الاسلام رییسی با اینکه جزئی از مدیریت بحران در شهر نیست شرایط را سنجیده و علت نرفتن‌شان به تهران را در کنار مردم بودن بیان کرده‌اند؛ آیا شهردار مسئولیت‌شان در این خصوص کمتر است؟

به گزارش ایسنا، بعد از مطرح شدن این سوالات تعدادی از اعضای شورا از جمله عامری‌فرد، نخعی ‌راد و سروی‌ها از ادامه مطرح کردن سوالات جلوگیری کرده و عنوان کردند که شهردار حرف‌های خودش را زده و این سوالات بی مورد هستند.

محمود عامری‌فرد، عضو شورای شهر مشهد در پاسخ به این موضوع، عنوان کرد: شما باید ببینید چه خبرنگاری با چه گرایش سیاسی با شما تماس گرفته است؛ چرا پس با ما تماس نگرفته‌اند؟

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: