• یکشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 961-6087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نشریه‌ای که «رفیق» نوجوانان ایران می‌شود

مدیر عامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی از انتشار نخستین شماره مجله “رفیق” برای قشر نوجوان کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی مرکز خدمات مشاوره‌ای و جوانان آستان قدس رضوی مجتبی مختاری با اشاره به اینکه دوران نوجوانی از جمله حساس ترین و مهم ترین دوره های تحول زندگی آدمی محسوب می‌شود، افزود: سرمایه‌گذاری دقیق و همه جانبه تربیتی، نقش به سزایی در آینده نوجوانان امروز و فردای جامعه خواهد داشت، به همین خاطر با بررسی نیازها و خواسته های نوجوان، رویکردهای اصلی این نشریه را  الگوسازی، هویت سازی و مهارت افزایی و شبکه سازی طراحی کردیم.

مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی هدف کلی این نشریه را حفظ و توسعه شبکه مخاطبان موسسه عنوان و تصریح کرد: ارتقاء مستمر سطح آگاهی‌ها و نگرش‌های نوجوانان مبتنی بر معارف ناب اسلامی و انقلابی از اهداف دیگر این نشریه است.

مختاری با بیان اینکه نشریه “رفیق” از این پس به صورت ماهنامه چاپ خواهد شد، خاطر نشان کرد: این نشریه ۶۴ صفحه‌ای با قطع ۱۵در ۱۵ به صورت کتاب مجله‌ای بین مخاطبان سراسر کشور مخصوصا در برنامه‌های آستان قدس رضوی که دارای مخاطبان کشوری هستند، توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مخاطب اصلی نشریه نوجوانان ۱۴ تا ۱۷ سال هستند، ادامه داد: این نشریه قرار است در قالب‌های متنوعی همچون داستان تصویری، گفت‌وگو و گزارش، نیازهای نوجوان را پاسخگو باشد.

مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه شماره اول نشریه “رفیق” فروردین ماه به چاپ رسیده است، گفت: در گام نخست، این نشریه به صورت رایگان درحال توزیع در جامعه مخاطبان خود است، اما پس از راه‌اندازی سامانه مشترکین، ان‌شالله از شماره‌های آینده، دریافت مجله از سوی مشترکین نیز امکان پذیر خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: