• دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-10485-5
  • خبرنگار : 15093
  • منبع خبر : ----

رئیس جبهه اعلام کرد؛

رایزنی جبهه پیروان برای وحدت اصولگرایان در انتخابات شورا

رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی اعلام کرد که این جبهه برای وحدت اصولگرایان در انتخابات شورای شهر رایزنی‌های گسترده‌ای انجام داده است.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، سید جلال فیاضی در جلسه  فوق العاده جبهه پیروان خط و امام رهبری از جلسات و رایزنی‌های گسترده انجام شده با طیف‌ها و گروه‌های مختلف اصولگرایی استان برای وفاق وهمگرایی در انتخابات شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد.

وی با اشاره به درخواست دبیران کل و اعضای شورای مرکزی چند مجموعه بزرگ اصولگرایی استان جهت پیوستن به این جبهه، اضافه  کرد: به کمیته ساختار و تشکیلات جبهه پیروان خط امام و رهبری ماموریت داده شده تا با بررسی سوابق و مدارک تشکل‌های مذکور و انطباق آن با اساسنامه و آیین نامه‌های مصوب جبهه، نظر خود را به هیات رییسه جبهه پیروان منعکس تا پس از سیر مراحل اداری و قانونی این مهم محقق گردد.

همچنین در پی گزارش هیات رییسه جبهه پیروان خط امام و رهبری استان،  تقاضای کانون رویش‌های انقلاب اسلامی به دبیر کلی علی اصغر شمقدری جهت عضویت رسمی در  جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی مطرح و مورد موافقت اکثریت شورای مرکزی واقع شد.

از دیگر مصوبات این جلسه نیز انتخاب سید محسن بنی هاشمی، به عنوان رییس ستاد انتخابات جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی انتخاب بود، این ستاد مسئولیت برنامه ریزی و انجام تبلیغات هماهنگ لیست جبهه پیروان خط امام و رهبری در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر مشهد را بر عهده دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: