• دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 961-14786-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

آغاز به کار سومین جشنواره" فرهنگ ملل" در دانشگاه فردوسی

سومین جشنواره فرهنگ ملل با نوید صلح و دوستی امروز در دانشگاه فردوسی مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، دکتر علی غنایی، رئیس اداره دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه فردوسی مشهد امروز 28 فروردین ماه در افتتاحیه سومین جشنواره فرهنگ ملل در دانشگاه فردوسی مشهد، اظهار کرد: امیدواریم این رویداد در بزرگترین و معتبرترین دانشگاه شرق کشور موجبات تعاملات فرهنگی میان کشورهای منطقه را فراهم آورد و به صلح و دوستی عمق و توسعه بیشتری بخشد. 

وی ادامه داد: انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام  محصول شاخص‌های بارز و ارزنده‌ای وجود دارد از جمله آن وجود بارگاه حرم مطهر رضوی و در کنار آن دانشگاه‌های بزرگ و معتبر که در این شهر زمینه آموزشی و پژوهشی را فراهم می‌کنند.

رئیس اداره دانشجویان غیرایرانی دانشگاه فردوسی مشهد تصریح کرد: پیوند سومین جشنواره فرهنگ ملل با نوید صلح و دوستی همزمان با رویداد مشهد 2017 را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم روابط میان ملت‌های مختلف همواره با  منطق و اندیشه و مملوء از عشق و وحدت باشد. 

غنایی گفت: این جشنواره برای جوانان غیر ایرانی دانشگاه در نظر گرفته شده که از جهتی قابلیت‌های علمی آنان مورد ارزیابی قرار بگیرد و در کنار آن برگزاری مسابقات مختلف بتوانند توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارند و ما تلاش داریم تا کمک کنیم حس خوب و اعتماد به نفس میان دانشجویان غیرایرانی گسترش یابد. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: