• سه شنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-11685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان رضوی:

نیروهای مسلح مقتدرانه در مقابل تهدیدات ایستاده‌اند

استاندار خراسان رضوی گفت: تقویت نیروهای مسلح ایران، تهدید برای هیچ کشوری نیست.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، علی رضا رشیدیان در مراسم رژه نیروهای مسلح که به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی در میدان 15 خرداد برگزار شد، اظهار کرد: تقویت نیروهای مسلح ایران، تهدیدی برای هیچ کشوری نیست اما این نیرو در مقابل تهدیدات خارجی مقتدرانه ایستاده و جرات نزدیک شدن به متجاوزگران را نخواهد داد.

وی افزود: نیروهای مسلح ما از نظر توان تسلیحاتی و دفاعی در بهترین شرایط خود قرار دارند و در دورانی که کشورهای اطراف ما در جنگ و درگیری به سر می برند وجود نیروهای مسلح و ارتش قدرتمند کشور، آرامش بخش زندگی مردم است.

استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب ارتش را سرمایه و ذخیره ای برای ملت خوانده و حضرت امام (ره) نیز ارتش را پشتوانه ملت و حامی استقلال کشور می دانستند که این نشان از جایگاه ویژه ارتش در مسیر تداوم نظام جمهوری اسلامی دارد.

رشیدیان با بیان اینکه پیام روز ارتش، اتحاد ملت و ارتش در اطاعت از رهبری برای دفاع از نظام و کشور است، تصریح کرد: بزرگترین ویژگی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اسلامی، مکتبی، ولایی و مردمی بودن آن است.

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر وروستا عنوان کرد: این انتخابات در بعد داخلی و خارجی 2 پیام دارد که در بعد داخلی نشان دهنده اتحاد داخلی است و در بعد خارجی برگزاری انتخابات پرشور می تواند به گسترش اقتدار و امنیت ما منجر شود.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: باید زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود و تاکید بر عمل به قانون و سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در این انتخابات است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: