• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-17414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

5 و 6 اردیبهشت ماه؛

کنفراس بین‌المللی برنامه‌ریزی و مدیریت شهری در مشهد برگزار می‌شود

دبیر کنفرانس بین‌المللی برنامه‌ریزی و مدیریت شهری مشهد از برگزاری این کنفرانس طی روزهای 5 و 6 اردیبهشت‌ماه سال جاری در دانشگاه فردوسی خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی اعظمی در نشست خبری کنفرانس بین‌المللی برنامه‌ریزی و مدیریت شهری مشهد 2017، اظهار کرد: با توجه به جایگاه مشهدالرضا(ع) در عرصه‌های مختلف نیاز بود در حوزه مدیریت شهری مباحث علمی مورد توجه قرار گیرد و به عنوان یک بازوی فکری در کنار مدیران شهری باشد.

وی افزود: بنابراین در سال 83 مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد به عنوان اولین مرکز در کشور راه‌اندازی شد که به دنبال آن تاکنون 40 مرکز در کشور راه‌اندازی شده است.

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم از دستاوردهای روز دنیا استفاده کنیم برگزاری کنفرانس برنامه‌ریزی و مدیریت شهری در سطح ملی از سال 85 آغاز شد که تاکنون هفت دوره از این کنفرانس برگزار شده است.

اعظمی عنوان کرد: امسال رویداد پایتخت فرهنگی جهان اسلام را برای مشهد داریم بنابراین کمیته راهبردی تصمیم به برگزاری هشتمین کنفرانس مدیریت و برنامه‌ریزی شهری به صورت بین‌المللی گرفت.

وی با اشاره به برگزاری این کنفرانس در روزهای 5 و 6 اردیبهشت‌ماه سال جاری در دانشگاه فردوسی، اضافه کرد: استفاده از دستاوردهای ملی و بین‌المللی در حوزه مدیریت شهری هدف ما از برگزاری این کنفرانس است و سعی شده که دستاوردهای مثبتی داشته باشد.

دبیر کنفرانس بین‌المللی برنامه‌ریزی و مدیریت شهری مشهد 2017 عنوان کرد: یکی از ویژگی‌های این کنفرانس آن است که صاحب‌نظران دانشگاهی با مدیران اجرایی در کنار هم قرار گرفته و بحث و تبادل نظر کنند.

اعظمی با اشاره به اجرایی شدن 12 تا 35 درصد مقاله‌های کنفرانس‌های قبلی، ادامه داد: این کنفرانس در دانشکده علوم پایه دانشگاه فردوسی برگزار می‌شود که به عنوان یک برند و کنفرانس شاخص جایگاه خود را پیدا کرده است.

وی در مورد هزینه‌های برگزاری این کنفرانس نیز، گفت: هزینه برگزاری این کنفرانس در حدود 140 میلیون تومان است که تا حد ممکن تلاش شده است هزینه‌ها کاهش یابد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: