• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-4684-5
  • خبرنگار : 15090
  • منبع خبر : ----

رییس جمهور تاتارستان وارد مشهد شد

رستم مینیخانوف رییس جمهور تاتارستان با استقبال استاندار خراسان رضوی برای انجام سفری یک روزه وارد مشهد شد. 

به گزارش ایسنا, منطقه خراسان, رستم مینیخانوف که به دعوت استاندار خراسان رضوی به مشهد آمده قرار است طی سفری یک روزه برنامه هایی در قالب انعقاد تفاهم نامه های همکاری های اقتصادی و دانشگاهی داشته باشد. 

رییس جمهور تاتارستان فردا نشستی با استاندار خراسان رضوی خواهد داشت و از دانشگاه فردوسی, آستان قدس رضوی و پارک علم و فناوری خراسان نیز بازدید می کند.

علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی، در پاویون فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امیدواریم این سفر مقدمه ای برای همکاری های بیشتر باشد  فکر می کنم دو کشور این ظرفیت را دارند که همکاری هایی در بخش خصوصی داشته باشند چراکه بخش خصوصی ما نقش قدرتمندی در اقتصاد ما دارد.

وی ادامه داد: تاتارستان نیز ظرفیت خوبی داشته و امیدواریم این کشور دروازه جدیدی برای فعالیت ها و همکاری های اقتصادی بین دو کشور باشد. فکر می کنم ظرفیت های موجود بین استان ما و جمهوری تاتارستان در حوزه های مختلف صنعتی، گردشگری و دانشگاهی بسیار بالا بوده و امیدواریم این سفر مقدمات لازم برای همکاری های بیشتر را فراهم کند.

استاندار تاکید کرد: ترتیبی صورت گیرد که کتاب هایی با موضوع اسلام و چگونگی راه یافتن اسلام به تاتارستان به رییس جمهور این کشور اهدا شود. 

رستم مینیخانوف، رییس جمهور تاتارستان، نیز خاطرنشان کرد: ما از ظرفیت های استان شما مطالب زیادی شنیده ایم و امیدواریم در این سفر بتوانیم در جهت استفاده از این فرصت ها اقدامات خوبی انجام دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: