• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-7488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

انتخاب رئیس جدید هیات ورزش‌های رزمی خراسان رضوی

رئیس جدید هیات ورزش‌های رزمی خراسان رضوی انتخاب شد.

به گزارش ایسنا – منطقه خراسان و به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجمع انتخاب رئیس هیأت ورزش‌های رزمی استان با حضور علیرضا امینی نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی، کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان استان و عضا و نامزدهای این مجمع برگزار شد.

در این مجمع وحید اسحاقی، حامد اکبری، محمد خلیلی، مهدی قاسمی نژاد و عماد محمد زاده به عنوان نامزد ریاست هیأت ورزش های رزمی خراسان رضوی حضور داشتند که مهدی قاسمی نژاد از رقابت با سایر کاندیدا انصراف داد و در نهایت وحید اسحاقی با کسب ۱۶ رأی به عنوان رئیس هیأت ورزش های رزمی استان انتخاب شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در این مجمع گفت: رزمی کاران خراسان رضوی استعداد و توانمندی بالایی دارند.

کوروش صبوریان اظهار کرد: ورزش های رزمی با توجه به سبک‌های فراوانی که دارد، یک رشته بسیار گسترده است. در عرصه ورزش رزمی قطعا نوع مدیریت متفاوت است و کسی که در راس هیأت ورزش‌های رزمی قرار می گیرد باید توانایی بالایی داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی عنوان کرد: یکی از هیأت های ورزشی که در استان راه پر تلاشی را برای درخشش خود می طلبد، هیأت ورزش های رزمی است که امیدواریم رئیس این هیأت با مسوولیت خود به نحو شایسته ای در این راه تلاش کند.

صبوریان با اشاره به اینکه رزمی کاران استان استعداد و توانمندی بالایی دارند، تاکید کرد: در ابتدای سال ۱۳۹۶ از تمامی هیأت‌های ورزشی خود خواسته‌ایم که برنامه‌های خود را ارایه بدهند تا مسیر درخشش و پیشرفت ورزش استان را با بهره گیری دقیق از برنامه ریزی ها شاهد باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: