• جمعه ۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-185-5
  • خبرنگار : 15207
  • منبع خبر : ----

یک فعال سیاسی و روزنامه نگار:

مناظرات زنده باعث شور و نشاط در انتخابات می‌شود

سردبیر اسبق روزنامه خراسان با اشاره به پخش مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری به صورت ضبط شده گفت: چطور میتوان از مردم خواست کسی را انتخاب کنند اما راه های شناسایی را برای آنان محدود کنیم.

ناصر آملی مقدم در گفت و گو با ایسنا-منطقه خراسان، با بیان اینکه مناظره های زنده انتخاباتی حقایقی را برای مردم آشکار می­ کند و در رای مرم اثرگذار است، اظهار کرد: مناظره های زنده باعث شور و نشاط در انتخابات می شود و قطعا پخش ضبط شده این مناظره ها در مشارکت مردم تاثیر منفی دارد.

این روزنامه نگار و فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: این مصوبه نادرست، غیرمنطقی و خلاف آگاهی های ضروری مردم و مصالح ملی است.

وی با اشاره به اینکه متاسفیم عده ای با آگاهی های مردم و حضور گسترده در عرصه های سیاسی مخالف هستند، بیان کرد: ممکن است به دلایل مختلف از جمله این که مناظره ها موجب بروز هیجانات می شود چنین مصوبه ای تصویب شده باشد، اما مردم ما نشان داده اند که حتی در حادترین شرایط انتخاباتی مصالح کشور را رعایت می کنند.

آملی با اشاره به شیوه های برگزاری مناظره های انتخاباتی گفت: تمامی حالت های مناظره اعم از دونفره و چندنفره خوب بودند و در مناظره های گذشته ماهیت و موقعیت افراد در زمان های مختلف را شناختیم و این شناخت از افراد مهم و در رای مردم اثرگذار هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: