• دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-3488-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

مدیر تیم فوتبال سیاه‌جامگان:

تماشاگران پنجشنبه یار اول ما خواهند بود/ هواداران خراسانی پرسپولیس حساسیت را درک کنند

مديرتيم فوتبال سياه جامگان گفت: اميدوارم هواداران خراساني شرايط بازي حساس با پرسپوليس را در هفته پایانی لیگ درك كنند.

آرمين رهبر در گفت‌وگو با ايسنا - منطقه خراسان، در خصوص بازي حساس تيم سياه‌جامگان در برابر پرسپوليس تهران اظهار كرد: در اين چند سال اخير به هيچ وجه بازي نمايندگان استان با سرخابي‌هاي تهران به اين اندازه حساس نبوده است. براي بقا در ليگ برتر به حمايت ويژه تماشاگران خود احتياج داريم، در همه بازي‌ها طرفداران يار دوازدهم ما بوده‌اند ولي در بازي روز پنج شنبه اولين يار ما خواهند بود.

رهبر خاطرنشان كرد: اميدوارم هواداران خراساني پرسپوليس شرايط اين بازي حساس را درك كنند و براي تشويق تيم سياه جامگان و بقا درليگ برتر به تيم شهر خود كمك كنند.

مديرفني تيم سياه جامگان گفت: قطعا حضور استقلال و پرسپوليس در مشهد به واسطه داشتن نماينده در ليگ برتر است، اميدوارم هواداران اين موضوع را درك كنند.

وي ادامه داد: با توجه به حساسيت اين بازي از مسئولين تقاضا دارم مسئوليت بليت فروشي جايگاه ويژه را به باشگاه سياه جامگان محول كنند، زيرا در بازي‌هاي بزرگ طرفداران تيم‌هاي پايتخت حضور پررنگ‌تري را دارند و قطعا اگر بلیت فروشی واگذار نشود، بيشنهاد مي‌كنيم سكوهاي جايگاه ويژه خالي بماند.

رهبر عنوان كرد: اين موضوع حق طبيعي باشگاه است و اميدوارم هواداران سياه جامگان با حضور چشمگير در ورزشگاه كمك زيادي به بقا در ليگ برتر كنند. همه چيز فراهم است تا با پيروزي در بازي آخر در كنار هواداران خود جشن بقا در ليگ برتر را بگيريم.

وي تصريح كرد: كاري به ساير نتايج نخواهيم داشت، قطعا امام رضا(ع) نگاه ويژه به تيم ما خواهد داشت و مطمئن هستيم در ليگ برتر باقي خواهيم ماند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: