• شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-10285-5
  • خبرنگار : 15093
  • منبع خبر : ----

مسوول انصار حزب‌الله مشهد:

پایداری شاخه‌شاخه شده/ رئیسی مورد حمایت ماست

مسوول انصار حزب‌الله مشهد اظهار کرد: ما از بدو تشکیل از اعضای جبهه پایداری در استان بودیم اما در هر انتخاباتی که جلوتر آمدیم، این جبهه شاخه شاخه شد و افرادی به دلایل مختلف دیدگاه‌هایشان عوض شد و از این جبهه جدا شدند. من خودم عملا نمی‌دانم چه کسانی عضو جبهه پایداری هستند و چه کسانی نیستند.

حمید استاد در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خراسان، با اشاره به اینکه شورای هماهنگی نیروهای حزب‌الله شرق کشور در انتخابات شورای شهر لیستی برای شورای شهر ارائه خواهد کرد، افزود: ما منتظریم تا ببینیم لیست‌های اصلی چگونه خواهد بود. اینکه با چند تشکل همسو با خودمان ائتلاف کنیم یا به صورت مستقل لیست بدهیم تا اوایل این هفته مشخص می‌گردد. 

وی با بیان اینکه علت این تامل ما این است که دیگر صداقت دو طرفه مثل گذشته وجود ندارد و سهم خواهی و  جنگ قدرت در گرفته  بیان کرد: مشکلی که در انتخابات شورای شهر با آن روبه‌رو هستیم این است که صداقت دوطرفه میان تشکل‌ها وجود ندارد و آنان به راحتی یکدیگر را دور می‌زنند و دروغ  می‌گویند و از هر طریقی دنبال وارد کردن فرد مورد نظر خودشان هستند که البته در این دوره خود فرد کاندیداست و برای خودش تلاش می‌کند !

مسوول انصار حزب‌الله مشهد با اشاره به اینکه انتخابات در هر دوره شکل و شمایل خاص خودش را می‌گیرد، اظهار کرد: هرچه جلوتر می‌آییم، جنگ قدرت و جنگ‌های داخلی میان افراد و گروه‌ها برای گرفتن یک پست یا مسوولیت بیشتر می‌شود. سهم‌خواهی‌ها باعث ایجاد تفرقه می‌شود و در این بین نیروهای فنی و کارآمد کنار می‌روند.

استاد خاطرنشان کرد: امسال در انتخابات شورای شهر مشهد شاهد لیست‎های فراوانی خواهیم بود و شما طی چند روز آینده شاهد بی‌اخلاقی‌ها و لیست‌های جعلی خواهید بود. بعضی افراد که سکوت کردند یا موضعی نمی‌گیرند به خاطر این است که می‌خواهند ببینند در لیست‌ها قرار خواهند گرفت یا نه؛ اگر نباشند نسبت به جریان‌ها موضع می‌گیرند و یا خودشان لیست جدا منتشر می‌کنند و یا با لیست‌های دیگر اعلام موجودیت می‌کنند و به خاطر منافع همه کار می‌کنند. 

وی با اشاره به اینکه الان لیست‌ها بیشتر در خانه‌ها و دفاتر و پشت درهای بسته در حال بسته شدن است، بیان کرد: در برخی لیست‌ها نیروهای فنی بسیار ضعیف است و نزدیک بودن افراد به خود شرط ورود به لیست هست.

استاد در پاسخ به این سوال که انصار حزب‌الله مشهد چقدر با جبهه پایداری در ارتباط است، اظهار کرد: ما از بدو تشکیل از اعضای جبهه پایداری در استان بودیم اما در هر انتخاباتی که جلوتر آمدیم، این جبهه شاخه شاخه شد و افرادی به دلایل مختلف دیدگاه‌هایشان عوض شد و از این جبهه جدا شدند. من خودم عملا نمی‌دانم چه کسانی عضو جبهه پایداری هستند و چه کسانی نیستند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه انصار حزب‌الله تمرکز اصلیش را بر روی انتخابات ریاست جمهوری معطوف کرده و کاندیدای مورد حمایت ما نیز حجت‌السلام دکتر رئیسی است، افزود: انتخابات ریاست جمهوری دامنه تاثیرش شامل کل کشور می‌شود ولی انتخابات شورای شهر فقط شامل شهر می‌شود و لذا ما کشور را فدای شهر نمی‌کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: