• سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-3484-5
  • خبرنگار : 15090
  • منبع خبر : ----

مدیر شعب بانک کشاورزی استان خبر داد

اعلام آمادگی پرداخت تسهیلات بین زمان خرید و پرداخت پول گندم‌کاران

مدیر شعب بانک کشاورزی در خراسان رضوی از آمادگی بانک کشاورزی استان برای پرداخت تسهیلات بین زمان خرید و پرداخت پول گندم‌کاران استان خبر داد.

علی دشت بیاضی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خراسان با بیان اینکه اگر پرداخت پول خرید گندم با تاخیر باشد، برای کشاورزان مساله‌ساز خواهد بود، اظهار کرد: باید مابه‌التفاوت بین زمان خرید و پرداخت پول گندم را به کشاورزان در کوتاه‌مدت پرداخت کرد و باید این پول از طریق دولت تامین شود.

وی ادامه داد: سال گذشته مشکل اینچنینی به وجود آمد تاخیر یک هفته‌ای و یک‌ ماهه در پرداخت‌ها داشتیم. سال گذشته نیز ما اعلام آمادگی کردیم که امکان پرداخت تسهیلات برای این زمان بین خرید و پرداخت پول وجود دارد که البته استقبال کمی از آن صورت گرفت.

مدیر شعب بانک کشاورزی در خراسان رضوی خاطرنشان کرد: امسال هنوز در این مورد صحبتی نشده و هنوز وارد فاز عملیاتی نشده‌ایم ولی این زمینه برای ما وجود دارد و بعید است که با این تصمیم مخالفتی صورت گیرد. در گذشته نیز برای تامین ماشین‌آلات و آبیاری تحت فشار کشاورزان نیز این موافقت‌ها بوده است. 

دشت بیاضی با بیان اینکه هنوز دستورالعمل خرید گندم به بانک کشاورزی استان ابلاغ نشده، گفت: موافقت با پرداخت تسهیلات به کشاورزان بین زمان خرید تا پرداخت پول مشکلی ندارد و منابع مورد نیاز آن نیز بالا نخواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: