• چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-6188-5
  • خبرنگار : 15209
  • منبع خبر : ----

آذریان: برنامه‌محور خواهیم‌بود

رئیس جدید هیات‌ ورزش‌های همگانی گفت: یکی از ملاک‌ها ما برای پیشرفت ایجاد انضباط و برنامه‌محوری برای فعالیت‌های سالیانه خواهد بود.
 
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، رضا آذریان ظهر امروز در مجمع انتخابی رئیس هیات ورزش‌های همگانی خراسان رضوی که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: ورزش همگانی نیاز به برنامه‌ریزی برای رشد وتوسعه دارد زمانی که با برنامه و انضباط فعالیت کنیم با استقبال خوب مردم روبه‌رو خواهیم شد.
 
وی افزود: بحث فرهنگی در ورزش بسیار حائز اهمیت است به خصوص در استان ما که باید به این امر بیشتر از سایر نقاط کشور توجه کنیم.
 
آذریان عنوان کرد: بحث بستر سازی محیط مناسب و استاندارد برای ورزش   یک ضرورت است خانواده ها و ورزشکاران در ابتدا باید محیط مناسبی را برای خود داشته باشند تا بتوانند بدون هیچ حاشیه ای به فعالیت های خود بپردازد.
 
رئیس جدید هیات‌ ورزش‌های همگانی تصریح کرد: باید برای جذب بیشتر مردم و مشارکت خانواده‌ها برنامه جدی داشته باشیم این امر نیازمند توجه به نیازهای آنان است همان طور که تجربه نشان داده زمانی که تمایم اقداماتی با انضباط و برنامه انجام شده خانواده‌ها مشارکت خوبی داشته‌اند.
 
وی عنوان کرد: در طول فعالیتم به عنوان سرپرست در این هیات کمیته‌های بیشتری تشکیل شده است که می‌توان از جمله آنها به آغاز فعالیت کمیته ارکان‌ها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی اشاره کرد ورزش همگانی وظیفه همه دستگاه‌ها است و ما به وسیله این کمیته توانستیم مشارکت سایر  نهادها را جذب کنیم.
 
آذریان خاطرنشان کرد: امیدوارم به عنوان اولین هدف کمیته ورزش‌های همگانی زیر مجموعه تمامی دستگاه‌ها و هیات‌ها راه‌اندازی شود و از این طریق بتوانیم برای جذب مشارکت و فعالیت بیشتر انها تلاش کنیم.
 
رئیس جدید هیات‌ ورزش‌های همگانی تاکید کرد: ارتقای سلامت و نشاط اجتماعی هدف ما و ورزش همگانی است و همان طور که مقام معظم رهبری ورزش همگانی را برای  همه اقشار ضروری دانسته‌اند ما هم تلاش خواهیم کرد که این رشته گسترش بیشتری در جامعه پیدا کند و در اولین گام توجه به ورزش حاشیه شهر  به مشهد و همچنین شهرستان‌ها و نقاط محروم استان را به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: