• چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-6488-5
  • خبرنگار : 15209
  • منبع خبر : ----

عباسی: با دست خالی نمی‌توان رقابت کرد

مالک باشگاه سیاه جامگان گفت: اگر فصل بعد هم شرایط همین باشد و حمایتی نشویم با دست خالی نمی‌توانیم در لیگ حضور پیدا کنیم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدرضا عباسی در گفتگو با بخش صدای ورزش رادیو خراسان، اظهار کرد: در سال گذشته، به اشتباه اعتماد کردیم و تا مدت‌ها تاوان این اعتماد را پرداختیم. در نهایت اما به سختی به شرایط ابتدای فصل خود بازگشتیم، امسال هم خداراشکر با تمامی مشکلات در لیگ برتر ماندیم و هواداران را ناامید نکردیم.

وی افزود: باید برای بقای مجدد در لیگ برتر خداراشکر کرد اما این استرس که همه چیز در هفته آینده مشخص شود، برای فوتبال دوستان کشنده است. از این فشار و استرس خودم هم شرایط جسمی و روحی خوبی نداشتم به شکلی که در چند روز اخیر در خانه، بستری و تحت مراقبت بودم.

عباسی خاطرنشان کرد: ما با دست خالی در فوتبال خراسان در حال رقابت با باشگاه‌های میلیاردی هستیم، با این حال باشگاه پدیده افراد بیشتر و سهامدارانی را در کنار خود دارد اما بازهم خصوصی محسوب می‌شود ولی ما تنها هستیم و باید در یک رقابت سخت خودمان را در جدول حفظ کنیم.

مالک باشگاه سیاه جامگان با بیان اینکه میثاقیان قطعا سرمربی سیاه‌جامگان خواهد بود، گفت: اگر برای سال آینده بخواهیم تیم ببندیم و حضور داشته باشیم قطعا آقای میثاقیان در کنار ما خواهد بود اما هنوز تصمیمی برای حضور و یا عدم حضور نگرفته‌ایم. مسئله‌ای که مشخص است این است که با دست خالی و چه کنم چه کنم نمی‌توان در لیگ حضور پیدا کرد و قطعا فصل آینده شرایط همین است.

وی تاکید کرد: ما به حمایت مسئولین نیاز داریم. هیچ فردی ما را یاری نمی‌کند آن هم در شرایطی که در یک شهر متمول زندگی می‌کنیم. همین نشاط اجتماعی که در روز پنج شنبه ایجاد شد می‌تواند با حمایت مسئولین در طول یک فصل در فضای شهر مشهد و استان، شور و نشاط اجتماعی ایجاد کند.

عباسی یادآور شد: ما نباید برای بقا جشن بگیریم حق ما این است که برای کسب سهمیه شاد باشیم، سوال من این است که چرا مسئولین این شهر و استان مانند سایر استان‌ها ورود پیدا نمی‌کنند مگر بقیه استان‌ها چه شرایطی دارند که مسئولین ما ندارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: