• پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-6588-5
  • خبرنگار : 15209
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات ورزش‌های همگانی خبر داد:

ورود آستان قدس رضوی به ورزش همگانی

رئیس هیات ورزش‌های همگانی خراسان رضوی گفت: در دیدار رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی خراسان رضوی با مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی بنا شد تا این مجموعه از این پس در بحث ورزش‌های همگانی یاری‌رسان ما باشد.

رضا آذریان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص حضور آستان‌قدس رضوی در بحث ورزش‌های همگانی اظهار کرد: روز گذشته در سفر رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی به مشهد مقدس پس از برگزاری مجمع انتخاباتی در دیدار با مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی برای راه‌اندازی بخش ورزش‌های همگانی آستان قدس رضوی بحث و همفکری کردند.

وی افزود: مقام معظم رهبری بر ضرورت گسترش ورزش‌های همگانی تاکید ویژه داشته‌اند و با توجه به اینکه مجموعه آستان قدس رضوی تحت امر ایشان محسوب می‌گردد این مجموعه باید در این حوزه پیشگام و پیش قدم باشد، هم اکنون هم آستان قدس رضوی خدمات خوبی را به مردم عرضه می‌کند اما شاید تا کنون به حوزه ورزش همگانی توجه چندانی نشده‌است.

آذریان خاطرنشان کرد: در این جلسه بنا شد تا با کمک اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و فدراسیون ورزش‌های همگانی در آستان قدس رضوی مجموعه برای فعالیت در حوزه ورزش‌های همگانی به وجود آید که قرار است از این به بعد کلاس‌های مختلف و همچنین برنامه‌ها و همایش‌ها در حوزه ورزش‌های همگانی توسط آستان قدس رضوی برگزار شود.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: سال گذشته اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و اداره ورزش و جوانان مشهد تلاش‌های خوبی در حوزه ورزش‌های همگانی انجام داد‌ه‌اند که در راستای ‌آن اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی توانست رتبه اول کشور را در حوزه ورزش‌های همگانی کسب کند قطعا با ورود آستان قدس رضوی به این حوزه توان ما برای فعالیت در ورزش‌های همگانی چندبرابر خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: