• پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-18186-5
  • خبرنگار : 15214
  • منبع خبر : ----

رییس دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی خبر داد

تحصیل 6 هزار دانشجو معلم در خراسان رضوی

رییس دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی گفت: در حال حاضر حدود 6 هزار دانشجو معلم در دو پردیس و چهار مرکز تابعه این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، دکتر حسین مجتبوی شامگاه گذشته در مراسم نکوداشت مقام استاد که در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: شرکت تعاونی چند منظوره دانشگاه فرهنگیان را در خراسان رضوی افتتاح خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه جامعه وام دار تمام خدمات معلمان و بازنشستگان این قشر است، ادامه داد: در دیدار اخیر فرهنگیان کشور با مقام معظم رهبری برای پنجمین سال متوالی بر نقش مهم دانشگاه فرهنکیان در تولید و تربیت معلم و ضرورت سرمایه گذاری دراین نهاد با ارزش تاکید داشتند و رئیس جمهور نیز دستاوردهای کشور را مدیون تمام معلمان بیان کرد.

رییس دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی گفت: دانشجو معلمان تربیت شده در دانشگاه فرهنگیان در تارک نظام تعلیم و تربیت کشور می‌درخشتند و افتخارآفرینی می‌کنند.

مجتبوی افزود: سی و یکمین جشنواره ملی قرآن و عترت با همکاری و هم‌دلی دانشجومعلمان و اساتید دانشگاه فرهنگیان برگزار شد و با تمهیدات اندیشیده شده شبکه فیبر نوری به منظور بهره گیری مراکز پردیس ها با پوشش حداکثری راه اندازی شد. 

وی خاطرنشان کرد: بازسازی و تجهیز پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان، توسعه کتابخانه‌ها و سالن مطالعات، تشکیل شورای انجمن‌های علمی دانشجویان، برگزاری چندین همایش ملی و استانی با همکاری و همدلی اساتید دانشگاه و برگزاری همایش اقتضاعات در تربیت معلم و همایش کارورزی پل ارتباط دانشگاه و مدرسه از جمله فعالیت‌های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی در خصوص فعالیت‌های این دانشگاه در زمینه اجتماعی و فرهنگی عنوان کرد: در برگزاری و استقبال از راهیان نور دانشگاه فرهنگیان نسبت به سایر دانشگاه ها فعال تر بوده و با رونمایی از تمامی کتاب ها و آثار اساتید و دانشجویان سعی در حمایت از آن ها دارد.

مجتبوی افزود: طرح ملی پیمان با امام رئوف به منظور خواندن سوگند نامه دانشجو معلمان در کنار مرجع امام هشتم با همکاری دانشگاه فرهنگیان برای پنج هزار دانشجو معلم سراسر کشور برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: