• پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-6788-5
  • خبرنگار : 15209
  • منبع خبر : ----

رئیس فدراسیون گلف ایران:

هیات گلف خراسان رضوی عملکرد مطلوبی ندارد


رئیس فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران گفت: متاسفانه هیات گلف خراسان رضوی عملکرد مطلوب را نداشته و ما از این وضعیت ناراحت هستیم.

به گزارش خبرگزاری ایسنا-منطقه خراسان، کیکاووس سعیدیظهر امروز در مراسم افتتاحیه انجمن کروکت هیات گلف خراسان رضوی که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به المپیکی شدن رشته ورزشی گلف وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر تاکید ویژه‌ای بر گسترش این رشته ورزشی و زیر شاخه‌های آن به سراسر کشور دارند.

وی افزود:‌متاسفانه استان خراسان رضوی فعالیت چندانی در رشته گلف ندارد و هیات گلف استان مدت‌ها است که عملکردی از خود نشان نداده و در این زمینه ما گله مند هستیم اما امیدواریم تا آقای صبوریان برای این وضعیت چاره‌ای بی‌اندیشد تا هرچه سریعتر این مشکل رفع شود اما باید از زحمات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برای کمک به راه اندازی انجمن کروکت به عنوان اولین استان کشور تشکر کرد.

سعیدی خاطرنشان کرد: گلف رشته‌ای است که می‌تواند در بین خانواده‌ها گسترش پیدا کند امیدوارم انجمن کروکت خراسان رضوی با توجه به ضرورت حضور خانواده‌ها فضای خوبی را فراهم کند و ادامه شاهد گسترش این رشته در سراسر استان باشیم.

رئیس فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد:ورزش در دنیا امروز سلایق و مخاطبین مختلف خود را دارد لذا این رشته جدید هم می تواند مخاطبین زیادی را به خود جذب کند لذا ما باید در کنار اینکه به وسیله ورزش در کشور شور و نشاط اجتماعی ایجاد کنیم باید برای اقتصاد ورزش برنامه ریزی داشته باشیم.

ولی خانی رئیس انجمن کروکت فدراسیون کروکت جمهوری اسلامی ایران در ادامه جلسه اظهار کرد: امیدوارم با راه اندازی انجمن در خراسان رضوی به عنوان اولین استان کشور سایر استان‌های کشور هم برای راه اندازی این جمن اقدام کنند و امیدوارم با فعال شدن برخی از استان‌ها در نیمه اول امسال مسابقات کشوری کروکت را به زودی در ایران برگزار کنیم.

وی افزود: کروکت قدمتی 400 ساله دارد و از آبان ماه سال گذشته به صورت رسمی در وزارت ورزش و جوانان ایران به ثب رسید، و هم اکنون با ورود این رشته به ایران در حال حاضر تمامی تجهیزات و امکانات مورد نیاز این رشته ورزشی با کیفیت مطلوب در داخل کشور تولید می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: