• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-22386-5
  • خبرنگار : 15234
  • منبع خبر : ----

مدیر رفاه و سلامت دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد خبر داد

توسعه ظرفیت فیبر نوری خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه فردوسی

مدیر رفاه و سلامت دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد از توسعه ظرفیت فیبر نوری در خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا– منطقه خراسان، دکتر مسعود همایونی‌فر شامگاه گذشته در مراسم بزرگداشت هفته خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه فردوسی مشهد، اظهار کرد: ما قصد داریم که ظرفیت توسعه  فیبر نوری خوابگاه‌ها را با کمک دانشجویان افزایش دهیم؛ یعنی دانشجویان علوم انسانی به ساخت محتوا و دانشجویان علوم مهندسی و پایه به ساخت نرم افزار بپردازند. در واقع  از دو هزار اتاق در خوابگاه‌های دانشگاه می‌توان با همت دانشجویان سالانه دو هزار نرم افزار تولید نمود و هر  ترم آن را افزایش داد.

وی با اعلام اینکه خوابگاه‌های دانشجویی  دانشگاه فردوسی با دو هزار اتاق،  10 هکتار از مساحت این دانشگاه را به خود اختصاص داده است، بیان کرد: قصد داریم سرای مطلوب برای دانشجویان ایجاد کنیم و نام خوابگاه را به سرای دانشجویی تغییر دهیم، زیرا دانشجویان در این مکان نه تنها می‌خوابند بلکه زندگی می‌کنند.

مدیر رفاه و سلامت دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به برنامه‌های درنظر گرفته شده برای دانشجویان خوابگاهی، عنوان کرد: زمینه سازی تشکیل کلاس‌های مهارت خانواده، تغذیه سالم دانشجویی، زمینه سازی فرهنگ تولید و اشتغال و انجام کارهای گروهی نیز برای دانشجویان خوابگاهی در دستورکار است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: