• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-22486-5
  • خبرنگار : 15234
  • منبع خبر : ----

نماینده‌ی شورای صنفی دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد مطرح کرد

اماکن صنفی دانشگاه فردوسی زیر ذره بین دانشجویان

نماینده‌ی شورای صنفی دانشجویی خوابگاه‌های دانشگاه فردوسی مشهد گفت: از امروز دانشجویان بر فروشگاه‌ها و اماکن صنفی دانشجویی دانشگاه نظارت می‌کنند و امور تغذیه زیر ذره بین آنان خواهد بود.‌

به گزارش خبرگزاری ایسنا- منطقه خراسان، حسینی شامگاه گذشته در مراسم بزرگداشت هفته خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه فردوسی مشهد، اظهار کرد: به دنبال پیگیری‌های شورای صنفی دانشجویی دانشگاه، گزارش سم‌پاشی‌ها خوابگاه ها داده شده و سالن‌های بدن سازی دانشگاه نیز مجهز گردیده و هزینه‌ی کلاس‌های ورزشی نیز کاهش یافته است.
 
وی بیان  کرد: شورای صنفی دانشجویی دانشگاه فردوسی پس از پنج سال توقف و سکوت با پیگیری افراد دغدغه‌مند و دانشجویان برای پیگیری مطالبات دانشجویی خود از مسئولین فعالیت خود را آغاز کرده است.
 
نماینده‌ی شورای صنفی دانشجویی خوابگاه‌های دانشگاه فردوسی مشهد عنوان کرد: وضعیت خطوط اینترنتی مطلوب نیست و حجم و کیفیت تغذیه نیز مورد نقد است؛ اماکن تفریحی مناسب، کافی و مورد اطمینان در اختیار دانشجویان قرار ندارد، درصورتی که دانشجویان ما به امید و نشاط نیازمندند .

حسینی ادامه داد: جلساتی برای رفع مشکلات دانشجویان برگزار می‌شود که مسیولین وعده‌ی رسیدگی به امور خوابگاه‌های دانشجویی را داده‌اند، اما هنوزعمل نکرده‌اند. 

وی خاطرنشان کرد: شورا صنفی از حضور و عضویت ما دانشجویان استقبال می‌کند تا با توان و همت بیشتری به احقاق حقوق دانشجویان بپردازیم. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: