• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-17685-5
  • خبرنگار : 15090
  • منبع خبر : ----

پزشکیان پاسخ داد

انصراف قالیباف؛ حفظ وحدت یا فرار به جلو؟

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان قالیباف در جریان مناظرات ریاست‌جمهوری بیان کرد: وی علنا در صدا و سیما رقیب را به دروغ‌گویی و رانت‌خواری متهم می‌کرد.
 
مسعود پزشکیان در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به کناره‌گیری قالیباف از انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در پاسخ به این سوال که آیا این اقدام او جهت حفظ وحدت بود یا فرار به جلو، عنوان کرد: باید از خود ایشان دلیل این کار را پرسید، ولی از نظر من اگر این روند ادامه پیدا می‌کرد، آرای خود آن طرف شکسته می‌شد.

وی ادامه داد: علاوه بر این من با ادبیاتی که دکتر قالیباف داشت مخالف بودم چون علنا در صدا و سیما رقیب را به دروغ‌گویی و رانت‌خواری متهم می‌کرد. اگر سخن قالیباف درست است، پس چرا شورای نگهبان دروغگویان و رانت‌خواران را تایید صلاحیت کرده است؟

پزشکیان عنوان کرد: اگر هم سخن ایشان درست نبود، چرا در مقابل دیدگان مردم تهمت می‌زد، مگر شواری نگهبان می‌تواند یک فرد دروغگو و رانت‌خوار را تایید صلاحیت کند، اگر پاسخ خیر باشد، چرا ایشان در برابر مردم اینگونه راحت تهمت می‌زند، خود آقای قالیباف هم می‌گفت «به مردم نگاه می‌کنند و دروغ می‌گویند»؛ یعنی همان کاری که خودش می‌کرد را به طرف مقابل نسبت می‌داد که این خیلی اقدام بدی بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: