• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-8188-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

نائب رئیس هیات کاراته استان:

سالنی مختص کاراته بانوان نداریم

نائب‌رییس هیات کاراته استان خراسان رضوی گفت: سالن کاراته بانوان در مجموعه کوثر با وجود پیشرفت 60 درصدی نیمه‌تمام مانده و برای تکمیل شدن، نیازمند توجه ویژه است.

اکرم گل‌پرور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان،  در خصوص برگزاری مسابقات کاراته بانوان در استان خراسان اظهار کرد: 23 اردیبهشت ماه مسابقاتی برای انتخاب تیم استان برگزار شد تا در نهایت در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، امیدها و بزرگسالان  تیم کاراته استان تشکیل شود. این تیم‌ها قرار است به نمایندگی از استان در مسابقات کشوری شرکت کنند.

وی افزود: در این دوره از مسابقات 120 شرکت کننده داشتیم که استقبال خوبی به حساب می‌آید، امیدواریم که همچون سال قبل که توانستیم در بخش کاتا در دو رده سنی نوجوانان و جوانان به مقام دوم کشور دست‌ یابیم، امسال نیز به عناوین ارزنده‌ای برسیم.

نائب رئیس هیات کاراته استان  در خصوص کادر فنی تیم کاراته بانوان استان، تصریح کرد: هنوز در این موضوع به جمع‌بندی نرسیدیم و برای انتخاب کادرفنی هفته آینده جلسه‌ای را برگزار خواهیم‌کرد.

گل‌پرور در رابطه با مشکلات کاراته بانوان در خراسان رضوی، عنوان کرد: قطعا اصلی‌ترین مشکل ما مسائل مالی است. خانه کاراته چند سال است که بلاتکلیف باقی‌مانده، سوله این بنا در مجموعه کوثر زده شد اما با وجود اینکه اعلام می‌شود به هزینه زیادی برای اتمام این پروژه نیاز نیست، این پروژه به بهره‌برداری نمی‌رسد. تاکنون 60 درصد از این پروژه به ثمر رسیده و امیدواریم هر چه زودتر 40 درصد باقی‌مانده نیز اجرا شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر این سوله به بهره‌برداری برسد بخش اعظمی از مشکلات ما حل می‌شود. برای مثال در مسابقاتی که روز جمعه داشتیم، به علت همزمانی مسابقات بانوان و ‌آقایان مجبور به در نظر گرفتن سه سالن شدیم که طبیعتا هزینه گزافی را روی دوش هیات می‌گذارد، متاسفانه سالنی مخصوص بانوان نداریم.

نائب رئیس هیات کاراته استان در خصوص ارتباط بخش بانوان با هیات استان، افزود: کلا همه هزینه‌ها و در آمدها زیر نظر هیات استان است و هماهنگی‌ خوبی میان‌مان وجود دارد. باید امیدوار باشیم تا در آینده با افزایش امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری روزهای بهتری را برای کاراته بانوان ایران رقم بخورد.

گل‌پرور در خصوص بانوان ملی‌پوش کاراته استان تصریح کرد: مهناز حسین‌زاده در رده سنی بزرگسالان و در بخش ناشنوایان عضو خراسانی تیم ملی هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: