• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 962-15287-5
  • خبرنگار : 15220
  • منبع خبر : ----

/مطالبات هنرمندان از شورای شهر آینده/

یک عکاس مشهدی:
توقعات ما هیچ‌گاه برآورده نمی‌شود

یک عکاس مشهدی گفت: توقعات ما هیچ‌گاه در این شهر برآورده نمی‌شود.

فرامرز عامل بردبار در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: ما در هر دوره‌ای توقعات خود را مطرح می‌کنیم، اما متاسفانه هیچ کدام از آن‌ها اجرایی نمی‌شود و مطرح کردن آن‌ها در اینجا هیچ معنایی ندارد، پس لزومی ندارد که خود را خسته کنم و توقعاتم را برای شورای این شهر عنوان کنم.

وی گفت: در دوره قبل که شهردار مشهد آقای مهندس پژمان بودند و هادی مظفری که خود شاعر بود؛ مدیریت امور هنری شهرداری را به عهده داشت، فوق‌العاده هنرمندان از ایشان راضی بودند چرا که عملکرد خیلی خوبی را داشتند و ما در این صورت درصدی از زیبایی شهرمان را مدیون این هنرمند هستیم.

عامل بردبار ادامه داد: این شاعر کار خوب و زیبایی انجام داد و آن این بود که هنرمندان این شهر را جمع کرد و به کمک آن‌ها توانست کار بسیار خوبی را انجام دهد و آن هم این بود که زیبایی خاصی را به شهر مشهد هدیه داد.

این عکاس مشهدی تصریح کرد: به نظر من عضو شورای شهر باید فردی باشد که فارغ از هرگونه جناح بندی‌ سیاسی، افرادی که شایسته هستند انتخاب کنند تا بتوانند برای شهرمان کارهای ممیزی انجام دهند. 

وی خاطرنشان کرد: در واقع باید یادآور شد که افرادی در شورای شهر فعالیت دارند که تخصص کامل به بحث فرهنگ و هنر ندارند و همه آن‌ها باید به یک همفکری خوبی برسند و آن هم این موضوع است که بخش‌های اجرایی را به افراد قابل دفاع و افرادی که واقعا در بخش‌های هنری توانمند هستند؛ واگذار کنند.

این عکاس مشهدی ادامه داد: اگر به این نتیجه برسند که از افرادی دعوت کنند که برای هنر این شهر دلسوزی کنند نه برای جناح‌ خود و افراد شایسته را دعوت کنند شهر خوبی را خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: به عقیده من در این میان اگر که شایسته سالاری در این شهر رخ دهد نتیجه خوبی را به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: