• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-17985-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی:

با عدم شرکت در انتخابات به خودمان آسیب می‌زنیم

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه فردوسی گفت: کسی که در انتخابات شرکت نمی‌کند در واقع به خودش آسیب می‌رساند.

علی ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه خراسان، با اشاره اهمیت شرکت در انتخابات، اظهار کرد: اگر ما یک حس ناسیونالیستی نسبت به کشور خودمان داریم باید در انتخابات شرکت کنیم، در عرصه‌ی جهانی و دیپلماسی اقتدار بالاتر از آن کشوری است که مقبولیت بیشتری دارد و این مقبولیت در انتخابات و در میزان مشارکت مردم رقم می‌خورد.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد عنوان کرد: اگر مردم در عرصه‌ی دیپلماسی می‌خواهند با یک پشتوانه قوی دولت حرکت کند باید با یک پشتوانه قوی مردمی در عرصه مذاکرات وارد شود و باید بتوانند میزان آرای رای دهندگان را افزایش دهند.

وی افزود: مشارکت مردم هم در عرصه بین المللی و هم در عرصه منطقه‌ای و تحولات منطقه ای موثر است و برموج‌های اسلام‌گرایی تاثیر می‌گذارد.

ناصری با بیان اینکه در عرصه داخلی زمانی که دولتی با پشتوانه عظیم مردمی بالا بیاید با روحیه بهتر و با انگیزه بیشتری کارخواهد کرد، گفت: اگر دولتی روی کار آید که با پشتوانه ضعیف‌تر و یا حداقلی مردمی باشد این برای دولت ناخوشایند خواهد بود.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد عنوان کرد: پشتوانه مردمی برای دولت و نظام جمهوری اسلامی ضرورتی غیرقابل انکار است، شرکت همه‌ی اقشار جامعه با هر گرایش سیاسی و سلیقه‌ای امری با اهمیت است .

این فعال دانشجویی با تاکید بر ضرورت حضور مردم در انتخابات عنوان کرد: مردم باید بین گزینه‌های مطرح شده یک نفر را انتخاب کنند، ما نیز مشاهده می‌کنیم که از گرایش‌های سیاسی مختلف در رقابت‌های انتخاباتی حضور دارند ومردم می‌توانند به آنان رای دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: