• چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-18185-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت:

پیگیری مطالبات بدون حضور در پای صندوق‌های رای بی‌راهه است

یک عضو شورای مرکزی اتحاد ملت گفت : انتخابات بهترین فرصت برای مردم است که بتوانند آنچه را که بهتر می‌دانند برای آینده زندگی خودشان انتخاب کنند.

مصطفی درایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری مستقیما بر همه‌ی مسائل کشور تاثیرگذار است، یعنی از پایتخت کشور گرفته تا انتهای رشد روستاها به یک شکلی متاثر از انتخاب مردم خواهد بود.

وی ادامه داد: انتخابات بهترین فرصت برای مردم است که بتوانند آنچه را که بهتر می‌دانند برای آینده زندگی خودشان انتخاب کنند، کم توجهی در این مرحله عوارضی خواهد داشت از جمله اینکه باید حداقل چهارسال تحمل کرد و بعضا ممکن است که با یک فاصله خیلی گسترده‌تری این عوارض باقی بماند.

عضو شورای مرکزی اتحاد ملت خاطر نشان کرد: مشارکت مردم احساس مسئولیت برای آینده خودشان است و به معنای این است که به زندگی و آینده خودشان و فرزندانشان اهمیت می‌دهند که نادیده گرفتنش باعث می‌شود گرفتاری‌های متعددی به وجود آید که اولین هزینه‌اش را نیز باید خود مردم پرداخت کنند.

درایتی بیان کرد: امیدواریم که این حضور جدی، با نشاط و با احساس مسئولیت باشد تا آنچه را که مردم می‌طلبند و خیر مردم است اتفاق افتد.

وی با اشاره به افرادی که قصد شرکت در انتخابات ندارند، اظهار کرد: این افراد بدانند که با دست خودشان شرایطی را در کشور فراهم می‌کنند و بیشترین هزینه را باید خودشان پرداخت کنند و پیگیری مطالبات بودن حضور در پای صندوق‌های رای بی‌راهه است.
 
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت عنوان کرد: این‌چنین نیست که عدم حضور ما بی تاثیر باشد ولی ممکن است دقیقا چیزی رخ دهد که درست در مقابل نظر ما قرار دارد و طبیعتا جز ضرر به خودمان و مملکت‌مان هیچ حاصلی و نتیجه‌ای نخواهد داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: