• چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-15514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آمادگی پلیس خراسان رضوی برای امنیت حماسه بزرگ انتخابات

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از آمادگی کامل پلیس برای برقراری نظم و امنیت حماسه بزرگ انتخابات خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، سردار بهمن امیری مقدم، اظهار کرد: در آستانه بزرگترین حرکت مردمی و اتفاق مبارک هستیم که حماسه بزرگ و سیاسی و اجتماعی است و نماد هوشیاری بیداری استقامت و عزت مردم انقلابی ایران اسلامی می باشد.

وی خاطرنشان کرد: در این حماسه بزرگ هر رای که به صندوق انداخته می شود تیریست به قلب دشمنان بدخواه و معاندان نظام اسلامی و مشت محکمی است بر دهان مستکبران یاوه گو که نقشه شوم آن ها را نقش بر آب می سازد.

فرمانده انتظامی استان افزود: رسالت خطیر و ماموریت سنگین نیروی انتظامی در این حماسه بزرگ و شکوهمند حفاظت صندوق‌ها و برقراری نظم و امنیت انتخابات است.

امیری مقدم اظهار کرد: فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی در سه بخش پیش‌بینی و قبل از برگزاری انتخابات، هنگام برگزاری انتخابات و بعد از انتخابات برنامه‌ریزی ویژه ای داشته و با آمادگی کامل خود مهیای انجام وظیفه برای تکلیف الهی و ابلاغ ولایی کرده است.

وي با اشاره به فرمایش فرماندهی معظم کل قوا و رهبر فرزانه انقلاب که تاکید کردند "کسانی که بخواهند خدشه ای به انتخابات وارد کنند سیلی محکمی خواهند خورد"، گفت: این حساسیت و اهمیت ماموریت پلیس را بیشتر می کند امروز مردم در سرنوشت خود دخیل می‌شوند و این امر بسیار ارزشمندی است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی تصریح کرد: بیش از 14 هزار تن از کارکنان انتظامی استان به صورت مستقیم در امر انتخابات به صورت آماده باش کامل حضور دارند و از شهروندان نیز انتظار داریم در برگزاری این حماسه باشکوه که با حضور یکایک آنان شکوه و عزت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان می کشاند با خدمتگزاران خود در نیروی انتظامی همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: