• چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-5584-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد

سهم 14.5 درصدی استان از حجم اشتغال پروژه‌های اقتصاد مقاومتی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: 12.5 درصد از حجم کل سرمایه‌گذاری و 14.5 درصد اشتغال پروژه‌های ملی اقتصاد مقاومتی سال جاری در بخش صنعت، معدن و تجارت به استان خراسان رضوی تعلق دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، راضیه علیرضایی اظهار کرد: پیرو ابلاغیه اخیر ستاد اقتصاد مقاومتی کشور به وزارت صنعت، معدن وتجارت به عنوان مسئول اجرای پروژه‌های اولویت‌دار، تکمیل و راه‌اندازی 50 طرح صنعتی معدنی ملی در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفت که از این تعداد 6 طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری بالغ بر 24 هزار و 50 میلیارد ریال و اشتغال 1881 نفر مربوط به طرح‌های صنعتی استان خراسان رضوی است.

وی افزود: این تعداد حدود 12.5 درصد از حجم کل سرمایه گذاری و 14.5 درصد از اشتغال کل کشور را به خود اختصاص داده است و پیگیری نحوه انجام کار تا زمان رسیدن به بهره‌برداری کامل و تولید انبوه، در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

علیرضایی بیان کرد: این سازمان پیگیری به بهره‌برداری رساندن 330 پروژه صنعتی نیمه‌تمام دیگر را نیز در دستور کار سال جاری خود قرار داده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: