• چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-24586-5
  • خبرنگار : 15112
  • منبع خبر : ----

آیا ناسا وجود موجودات فضایی را پنهان می‌کند؟

طبق ادعای متخصصان، یک جسم پرنده فضایی ناشناخته در تصاویر زنده ناسا در حال گذر از ایستگاه فضایی بین‌المللی مشاهده شده است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از زی نیوز، به گفته شکارچیان اجرام ناشناخته این دیسک در آخرین فیلم ناسا نشانه‌ای از واقعی بودن موجودات فضایی است.

تیلر گلاکنر از کانال تیم امنیتی یوتیوب و یک کاشف اجرام ناشناخته می‌گوید: تنها توضیحی که می‌توان آورد این است که جرم مشاهده شده به نوعی یک جرم ناشناخته فضایی پرنده دیسک مانند است که از فاصله‌ای در پشت ایستگاه فضایی بین‌المللی با سرعت بسیار بالا عبور می‌کند.

وی در ادامه می‌افزاید: این شیء یکی از رایج‌ترین نمونه‌هایی است که درباره اجرام مشاهده شده در بالای سطح زمین، در فضا و بر فراز ماه توسط صدها و هزاران نفر دیده و گفته شده است. با مشاهده این ویدئو می‌بینید که این جسم با چه سرعت بالایی از آن منطقه عبور می‌کند. 
در حالی که این نمونه آخرین نسخه مشاهده موجودات فضایی در ایستگاه فضایی بین المللی است، پیش از این و در مواقع گوناگون این موارد گزارش شده است.

اگرچه آژانس بین‌المللی فضایی به کرّات این ادعاها را رد و ادعا کرده است این مشاهدات تنها به دلیل انحراف لنز دوربین‌ها بوده و هیچگونه موجود فضایی وجود ندارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: