• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-14690-5
  • خبرنگار : 15043
  • منبع خبر : ----

مراسم تقدیر از دانشجویان برتر علمی فرهنگی جهاد دانشگاهی کاشمر برگزار شد

با حضور جمعی از دانشجویان مراسم تقدیر از دانشجویان برتر علمی و فرهنگی جهاد دانشگاهی کاشمر برگزار شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، در این مراسم که در محل این موسسه برگزار شد دکتر صادق باغبان،  مدیر موسسه جهاد دانشگاهی کاشمر با تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم گفت: خوشحالم که بعد از مدت‌ها حرکتی را از سوی دانشجویان شاهد هستم.

وی با بیان اینکه مدتی بود که دانشجویان در سکوت به سر می‌بردند و تمایلی به برگزاری مراسم‌های این چنینی نداشتند، افزود: بدون شک پویندگی و بالندگی یک دانشگاه به فعالیت‌های دانشجویان در مسائل فرهنگی و علمی بستگی دارد.

باغبان با اشاره به اینکه این مراسم به جهت تقدیر از دانشجویان برتر علمی و فرهنگی برپا شده است، اظهار کرد: دانشجوی برتر تنها برای کسانی که رتبه برتر را از نظر علمی کسب کرده‌اند نیست بلکه دانشجوی برتر کسی هست که در همه زمینه‌های علمی، اجتماعی و فرهنگی فعالیت دارد.

وی با بیان اینکه از دانشجویان بیش از این انتظار داریم، بستر دانشگاه را برای انجام فعالیت فرهنگی فراهم دانست و افزود: اگر دانشجویان فعالیت داشته باشند قطعا مسئولان فرهنگی دانشگاه از این برنامه‌ها حمایت خواهند کرد.

مدیر موسسه جهاد دانشگاهی کاشمر با اشاره به اینکه اگر از سوی شما هیچ حرکت و خواسته‌ای نباشد نباید از مدیر و معاونین انتظار داشت به خاطر مشغله‌های بسیاری که دارند به فکر این برنامه‌ها باشند، گفت: در دانشگاه‌ها با فعالیت‌های انجمن‌های علمی بستر فعالیت دانشجویان به خوبی فراهم شده است.

باغبان با اعلام اینکه متاسفانه دانشجویان کمتر در این برنامه‌ها فعالیت دارند، عنوان کرد: انجمن‌های علمی برای ایجاد یک کسب و کار و فعالیت علمی بوده تا دانشجویان بعد از فارغ التحصیل شدن برای راه اندازی شغل مشکلی نداشته باشند.

باغبان با بیان اینکه دانشگاه‌ها موظف هستند از این گونه فعالیت‌ها حمایت کنند، بر مشارکت دانشجویان در فعالیت‌های فرهنگی تاکید کرد و گفت: امیدواریم دانشجویان در فعالیت‌های فرهنگی فعالیت بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه هر چند 850 دانشجو داریم ولی تنها 10 درصد آنها در این مراسم شرکت کرده‌اند، بیان کرد: قطعأ مشارکت بیشتر دانشجویان در اینگونه مراسم‌ها دلگرمی خواهد بود هم برای دانشجویانی که زحمت کشیده‌اند و هم مسئولان فرهنگی دانشجویی دانشگاه که برای برپایی این مراسم تلاش کرده‌اند.

مدیر موسسه جهاد دانشگاهی کاشمر در ادامه به دو رویداد مهم پیش رو اشاره کرد و گفت: یکی از این رویدادهای ملی بحث انتخابات هست که همه موظف هستیم در پای صندوق‌های رأی حاضر شده و به کاندیدای مورد نظر رأی دهیم.

وی حق انتخاب سرنوشت را یک حق طبیعی برای انسانها دانست که خداوند برای همه قرار داده است، اظهار کرد: انتظار می‌رود همه انسانها از این حق به نحو احسن استفاده کنند.

باغبان همچنین به در پیش بودن ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: امیدواریم خداوند توفیق دهد تا همه ما بتوانیم در این ماه عزیز بهترین مهمانان باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: