• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-21185-5
  • خبرنگار : 15090
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامی خراسان رضوی:

انتخابات تاکنون مشکل امنیتی نداشته/ دستگیری 10 نفر به جرم زمینه‌چینی برای اختلاف‌افکنی

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: تاکنون برگزاری انتخابات در استان مشکل امنیتی نداشته است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، سردار بهمن امیری مقدم امروز در بازدید از ستاد انتخابات استان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه باید تبریک گفت به مردم قهرمان و وظیفه شناس که حضوری یکپارچه و با نشاط در انتخابات داشتند. باید به ملت ایران از این جهت تبریک گفت که امیدواریم این حضور سرافرازی نظام را در پی داشته باشد.

وی ادامه داد: به واسطه مسئولیت نیروی انتظامی 14 هزار نفر مستقیم برای حفاظت از صندوق‌ها مستقر شدند. بیش از 25 هزار نفر نیز غیرمستقیم وظیفه پوشش و سایر ماموریت‌ها را در مرزها، شهرستان‌ها و جاده‌ها بر عهده دارند. 

امیری مقدم عنوان کرد: مشارکت باید در همه بخش‌ها باشد. امیدواریم این انتخابات برگ زرینی برای نظام باشد. تا کنون انتخابات بدون هیچ مشکل و گزارشی به کار خود ادامه داده که امیدواریم تا پایان ساعات انتخابات این وضعیت ادامه پیدا کند. 

وی تصریح کرد: حضور یکپارچه مردم و رای در صندوق‌ها به عزت جمهوری اسلامی می افزاید و نشان می‌دهد مردم سالاری دینی در کشور ما اهمیت دارد، مردم در این خصوص مسئولیت‌پذیر هستند. کشور ما با این همه تهدیدات از امن ترین کشورهای دنیاست. پیام مردم این است که مردم پای نظام هستند و امروز هم ایثارگری مردم برای جلوگیری از بروز همین تهدیدات است. امروز هر کسی از صندوق بیرون بیاید، پیروز مردم هستند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: حضور مردم هر تهدیدی را خنثی خواهد کرد. امیدواریم که این پیام مردم ما به دنیا آموزنده باشد، اینکه ملت ما چقدر نسبت به کشور خود احساس مسئولیت داشته و در سرنوشت کشورشان دخیل هستند.

امیری مقدم با بیان اینکه از ابتدا با جلساتی که با طیف‌های مختلف داشته‌ایم، همراهی خوبی وجود داشته است، گفت: هیچ مشکلی در استان تاکنون نداشته‌ایم، در مدت تبلیغات نیز براساس پیش بینی‌ها توجیه ستادها، نامزدها و... به خوبی صورت گرفت. در رقابت تبلیغاتی ما نیز در کنار مردم بودیم و در ایجاد نشاط مشارکت داشتیم. در حوزه تبلیغات تذکر داشته‌ایم ولی دستگیری نداشتیم.

وی ادامه داد: در کنار انتخابات ما ماموریت های خود را نیز انجام داده‌ایم. به عنوان نمونه یکی از صاحبان رستوران های شاندیز ربوده شده بود که افرادی که این کار را کردند، دستگیر شدند. در 26 اردیبهشت نیز 10 نفر را دستگیر کردیم که می خواستند به انتخابات لطمه وارد کنند و بنا بود اقداماتی برای ایجاد اختلاف انجام بدهند که دو سه مورد آن‌ها با خارج از کشور نیز ارتباط داشتند و وسایلی از این افراد کشف شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: