• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-22185-5
  • خبرنگار : 15100
  • منبع خبر : ----

فرماندار نیشابور:

روند انتخابات الکترونیک در یک دقیقه به پایان می‌رسد

معاون استاندار و فرماندار نيشابور گفت: تمهيدات لازم براي جلوگيري از ازدحام در شعب اخذ راي انديشيده شده و در صورت لزوم عوامل اجرايي براي كمك به شعب اضافه خواهند شد.

سعيد شيباني در گفت‌وگو با ايسنا – منطقه خراسان، در حاشيه بازديد از شعب اخذ راي و همچنين درباره روند برگزاري انتخابات الكترونيك در نيشابور، عنوان كرد:  از ابتداي زمان راي‌گيري طي بازديدهايي كه از شعب اخذ راي داشتيم خوشبختانه تاكنون مشكلي وجود نداشت.

وی ادامه داد: هم‌اكنون روال طبيعي اخذ راي در حال اجراست و اميدواريم مشاركت گسترده صورت بگيرد، در بازديدها نيز به نمايندگان تذكر داديم در صورت اشكال و كمبود به ستاد انتخابات اعلام كنند تا بلافاصله رفع شود كه مردم در زمان كوتاه‌تري بتوانند راي بدهند و در صورت لزوم عوامل اجرايي اضافه شوند.

فرماندار نیشابور با بيان اين كه تعداد 6 صندوق سيار در نيشابور فعال است، ادامه داد: در شهرستان نيشابور حدود 270 هزار نفر واجد شرايط براي انتخابات رياست جمهوري هستند و همچنين واجدين شرايط براي شركت در انتخابات شوراي شهر حدود 140 هزار نفرند.

شيباني با تاكيد بر حضور به موقع همشهريان براي شركت در انتخابات و موكول نكردن به ساعات پاياني، اظهار كرد: اين شعب فعال كه شاهد آن هستيم، حاصل تلاش چند ماهه 12 هزار نفر عوامل اجرايي است كه براي برگزاري انتخابات سالم مشاركت دارند، 493 شعبه در شهرستان و 149 شعبه در شهر نيشابور فعال است كه هر شعبه سه دستگاه اخذ راي الكترونيك براي انتخابات شورا پيش‌بيني شده تا مدت انتظار راي‌دهندگان كمتر شود و با ازدحام جمعيت مواجه نشويم.

وي همچنين اضافه كرد: در برآوردي كه داشته‌ايم بعد از احراز هويت در عرض حدود يك دقيقه روند انتخابات الكترونيك به پايان مي‌رسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: