• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-23285-5
  • خبرنگار : 15090
  • منبع خبر : ----

رئیس ستاد انتخابات استان:

10 درصد بیشتر از جمعیت واجدین شرایط در خراسان رضوی تعرفه موجود است

رئیس ستاد انتخابات استان خراسان رضوی با بیان اینکه بیش از 4 میلیون نفر در استان واجد شرایط رای دادن هستند، گفت: 10 درصد بیشتر از این تعداد هم در استان تعرفه موجود است، در استانداری نیز تعرفه وجود دارد و مشکلی در خصوص کمبود تعرفه وجود ندارد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، سید جواد حسینی در گفت و گوی خبری خود با صدا و سیما با اشاره به کمبود تعرفه در یکی از روستاهای شهرستان کلات، تصریح کرد: این امر بعید است، در مجموع تاکنون هر گزارشی که در فضای مجازی مبنی بر نبود تعرفه آمده، هر کدام که بررسی شده واقعیت نداشته است.

وی ادامه داد: اگر جایی به دلیل ازدحام تعرفه به پایان رسیده هم بلافاصله تعرفه ارسال کردیم، متاسفانه شایعات در فضای مجازی به سرعت گسترش پیدا می کند اما همه مسئولان در ستاد انتخابات استان پیگیر مسائل هستند.

حسینی تصریح کرد: ما در سر تا سر شهر بازرسانی داریم که نمایندگان شورای نگهبان و نمایندگان نامزدها نیز از جمله این افراد هستند، همه شعب تعرفه داشتند، این طبیعی است که در انتخابات، یک شعبه با ازدحام مواجه شود که بلافاصله این تعرفه‌ها ارسال خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی در خصوص تعطیلی مدارس بیان کرد: تاکنون آنچه مسجل است، این است که نزدیک به 2500 مدرسه شعبه اخذ رای قطعا تعطیل است، برای سایر مدارس نیز هماهنگی ها صورت می گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: