• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-23785-5
  • خبرنگار : 15090
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان رضوی خبر داد

مشارکت بیش از 2 میلیون و 800 هزار نفر در انتخابات/مردم واهمه‌ای از کمبود تعرفه نداشته باشند

استاندار خراسان رضوی با اشاره به میزان مشارکت مردم استان در انتخابات گفت: تاکنون 2  میلیون و 820 هزار و 86 نفر از مردم استان در انتخابات مشارکت داشته‌اند.

به گزارش ایسنا - منطقه خراسان، علیرضا رشیدیان در گفت و گو با صدا و سیما اظهار کرد: تعداد شرکت کنندگان مشهدی نیز تاکنون یک میلیون و 283 هزار و 716 نفر بوده است.

وی ادامه داد: براساس سیستم آنلاین ما شعب اخذ رای فعال و در حال رای گیری است، در استان ما 4 میلیون و 800 هزار تعرفه توزیع شده که در مرحله نخست 2 میلیون و 100 هزار تعرفه بوده است، با توجه به اینکه برخی از شعبه‌ها کمبود تعرفه داشتند، 300 هزار تعرفه دیگر برای شهرستان مشهد و 100 هزار تعرفه دیگر برای شهرستان‌ها ارسال شده است.

رشیدیان بیان کرد: قطعا تا زمانی که مردم در شعب باشند آرا اخذ خواهد شد، در حال حاضر یک میلیون و 283 هزار و 716 نفر در مشهد رای داده‌اند اما میزان تعرفه‌های موجود در مشهد 2 میلیون و 400  هزار تعرفه است.

استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مردم باید توجه داشته باشند که برخی شایعه‌سازان در تلگرام و تلفن‌ها پیامک در مورد اتمام تعرفه و یا عدم اخذ رای می‌زنند، ولی ما به اخذ آرای مردم افتخار می‌کنیم، چراکه هر چقدر مشارکت بیشتر باشد، پایه‌های اعتبار نظام نیز تقویت می‌شود، در زمان حاضر میزان مشارکت مردم نسبت به دوره مشابه رشد خوبی داشته است.

وی اضافه کرد: تا زمانی که مردم آماده رای دادن باشند، رای آن‌ها را می‌گیریم. اگر در برخی شعب تعداد تعرفه کم باشد یا شعبه ای شلوغ باشد، از مردم می خواهیم که به شعب خلوت مراجعه کنند، با توزیع 2 میلیون و 400 هزار تعرفه در استان و اخذ رای از بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر، هنوز یک میلیون و 100 هزار تعرفه در مشهد موجود است، مردم از کمبود تعرفه واهمه نداشته باشند.

رشیدیان در خصوص تعطیلی مدارس در روز بعد از انتخابات عنوان کرد: تاکنون بحث این بوده که مدارسی که شعبه بوده، تعطیل شود اما در حال بررسی موضوع هستیم، چون برخی از معلمین در شعب حضور دارند، نتیجه این امر اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: