• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-5385-5
  • خبرنگار : 15093
  • منبع خبر : ----

دبیر حزب موتلفه در خراسان رضوی:

رای همه مردم حلال اعلام شد

دبیر حزب موتلفه اسلامی در خراسان رضوی گفت: با اعلام صحت انتخابات از سوی شورای نگهبان همه آرای مردم حلال اعلام شد که ما از بابت این موضوع خوشحال هستیم.

جواد آرین‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص اعلام صحت انتخابات از سوی شورای نگهبان اظهار کرد: همه ملت و نامزدها باید قانون را فصل‌الخطاب بدانند.

وی ادامه داد: برابر قانون انتخابات اعتبارنامه رئیس جمهور توسط شورای نگهبان تهیه و به حضور مقام معظم رهبری تقدیم می‌گردد، مجری انتخابات وزارت کشور است و نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری بر عهده شورای نگهبان و این نظارت عام در تمام مراحل و کلیه امور انتخابات صورت می‌گیرد.

آرین‌منش با اشاره به اینکه پس از وصول گزارش هیات اجرایی مرکزی به وسیله وزیر کشور نتیجه انتخابات اعلام و تائید نهایی صحت انتخابات بر عهده شورای نگهبان است، گفت: بنابراین هر گونه اظهار نظر اشخاص حقیقی و حقوقی خارج از این قانون نوعی گمانه زنی و اظهار نظر تائید نشده محسوب می‌گردد.

نماینده پیشین مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه در این فاصله ما از برخی تریبون‌ها با اظهار نظر‌های عجیب، نظیر حلال و حرام کردن انتخابات و رای مردم، مهندسی انتخابات، تقلب و تخلف کار مردم را تلخ و طعم شیرین حماسی آنان را گرفتیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: