• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-11285-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در خراسان رضوی:

باید شهرداری پاکدست و وام‌دار مشهد انتخاب شود

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در خراسان رضوی گفت: هرگاه در میان مردم شاهد انسجام، وحدت و مشارکت حداکثری بوده‌ایم، اصلاحات پیروز انتخابات بوده‌ است.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، امینی در نشست مشترک عوامل اجرایی و همراهان ستاد اصناف، بازرگانان، تعاون گران و فعالان گردشگری دکتر روحانی در خراسان رضوی با منتخبین مردم مشهد در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و مدیران عالی استان اظهار کرد: شاهد مشارکت بسیار بالایی در هر دو انتخابات بودیم. هر موقع انسجام و وحدت و مشارکت حداکثری رقم خورده، ما پیروز انتخابات بوده ایم.

وی ادامه داد: در انتخابات سال 76 نیز کسی فکر نمی کرد نتیجه انتخابات به یک حماسه تبدیل شود. در این انتخابات نیز با تمام تلاش‌های رقیبان دکتر روحانی، حضور و انسجام اصلاح طلبان و اعتدال گرایان و مجموعه کسانی که به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اعتقاد داشتند، همه در یک ستاد برای دکتر روحانی فعالیت کردند.

امینی تصریح کرد: خراسان رضوی از معدود استان‌هایی بود که ستاد اصول گرایان حامی دکتر روحانی را نیز داشت. مشارکت حداکثری مردم نیز بسیار تعیین کننده بود. این مشارکت تمام معادلات رقیب را بر هم زد. دو سال پیش لیست امید 5 نفر را برای انتخابات مجلس معرفی کرد ولی چون مشارکت حدود 50 درصد بود، اصلاح طلبان نتوانستند پیروز شوند. در آن انتخابات ما از خودی گل خوردیم.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در این انتخابات مسئولان برگزاری به دقت انتخاب شده بودند و خیال همه از برگزاری انتخابات راحت بود. اگر مشارکت در انتخابات مجلس 5 درصد بیشتر بود یک نفر از لیست امید به مجلس راه می یافت و اگر این مشارکت به 60 درصد می رسید، همه لیست وارد مجلس می‌شدند، مشارکت بالای مردم این باور را به یقین تبدیل کرد که شورای اسلامی شهر در اختیار لیست امید قرار گرفت.

وی اضافه کرد: حفظ این پیروزی از به دست آوردن آن مهم‌تر است، با تایید انتخابات شورای شهر مشهد مسئولیت عظیمی بر دوش اعضای جدید خواهد بود و امیدواریم این انسجام دوران انتخابات در طول این 4 سال نیز ادامه یابد و با عملکرد خوب خود فرصت هایی را برای شهر مشهد ایجاد کنند. مشهد با چالش های زیادی رو به رو بوده است. انتظار مردم این است که این شورای منتخب به چه سمت و سویی می رود.

امینی بیان کرد: باید به همه توصیه کرد که اقدامات زیربنایی در مشهد یک شبه انجام نخواهد شد و هم باید به این شورا کمک کرد و در تصمیم سازی‌ها به آن‌ها یاری رساند. همه منتظر هستند که ببینند شورای شهر در انتخاب شهردار چگونه اقدام خواهد کرد. باید کمک کرد شهرداری پاکدست و وام دار مشهد انتخاب شود تا شاهد چشیدن طعم شیرین انتخابات توسط مردم باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: