• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-11385-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای اصلاح‌طلبان خراسان رضوی:

امیدواریم به قول‌هایی که دادیم، عمل کنیم

رئیس شورای استانی اصلاح‌طلبان خراسان رضوی  گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات فارغ از نتیجه‌ای که رقم خورد، ضامن امنیت ملی کشور است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، رضا حیدری در نشست مشترک عوامل اجرایی و همراهان ستاد اصناف، بازرگانان، تعاون گران و فعالان گردشگری دکتر روحانی در خراسان رضوی با منتخبین مردم مشهد در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و مدیران عالی استان اظهار کرد: انتخابات جدا از نتیجه یک افتخار بزرگ برای نظام و مردم است، آن هم به دلیل مشارکت حداکثری که مردم داشتند ضامن امنیت ملی خواهد بود، باید نگاه ما به آینده باشد. ما در برنامه‌هایی که برای لیست امید اعلام کردیم، یکی از مسایل مهم نهادینه کردن شورا و نظام شورایی از طریق مشارکت مردم است.

وی ادامه داد: مشارکت یک امر مستمر است،  به ویژه در این زمینه مشارکت انجمن‌های صنفی مشارکتی تاثیرگذار و هدفمند خواهد بود، امیدواریم در تعامل با دوستان به این نتیجه برسیم و در رفع مشکلات کسب و کار با یکدیگر در یک تعریف برد برد حرکت کنیم. موضوع شورای شهر و مدیریت شهر به یک مشارکت همگانی نیازمند است و قطعا با مشارکت بیشتر همگانی همه نفع خواهند برد.

عضو منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی مشهد تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه‌های ما این است که همه شرکای اجتماعی، اقتصادی و ذی نفعان در شهر را در فرایند تصمیم گیری و تصمیم سازی‌ها مشارکت دهیم. قطعا شهر نیازمند این است که از عوارض های لازم برخوردار شود اما این باید در تعامل با اتاق اصناف و تشکل‌های صنفی صورت گیرد تا کارآمدتر به نتیجه برسد. برنامه های بلندمدت دیگری نیز وجود دارد که باید معطوف به توسعه باشد.

وی افزود: یکی دیگر از اقدامات این است که حرکت‌های جدید اقتصادی در حال شکل گیری است و رویه های پیشین پاسخگو نیست. اگر فروشگاه‌های زنجیره‌ای در حال توسعه است و فروشگاه‌های خرد را در خود استحاله می کند، بهترین مجموعه ای که می تواند کمک کند، اصناف هستند، بهتر است خودمان این امور را مدیریت کنیم و شهرداری و شورا در اختیار فعالان باشد.

حیدری تاکید کرد: امیدواریم بعد از استقرار در شورا این همکاری‌ها را سامان دهیم و به برنامه‌هایی که قول داده‌ایم عمل کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: