• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-10890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نوزاد 24 انگشتی گنابادی با هزینه خیران درمان می‌شود

شورای مشارکت‌های مردمی بیمارستان امام رضا(ع) مشه  از نوزاد 24 انگشتی که 24 خرداد ماه در بیمارستان علامه بهلول این شهر به دنیا آمد، برای تامین هزینه‌های عمل جراحی و بیماری قلبی احتمالی این نوزاد اعلام آمادگی کرد.  

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب دا، غلامرضا عباسی مدیر شورای مشارکت‌های مردمی بیمارستان امام رضا (ع) مشهد در این خصوص گفت: کلیه هزینه‌های عمل جراحی نوزاد  توسط گروه "حمایت از بیماران میزبانان خورشید" پرداخت می‌شود.   

وی ادامه داد: پیرو انتشار فیلم نوزاد تازه متولد شده گنابادی با انگشتان اضافی،خیرین گروه میزبانان خورشید کلیه هزینه های عمل جراحی برای برگشت به حالت طبیعی دست و پای این نوزاد را تقبل کرده است.

عباسی با اشاره به اینکه این بیمار به دلیل نداشتن هزینه های درمان  از پیگیری درمان منصرف شده بود افزود: طی تماس تلفنی با پدر نوزاد  از ایشان دعوت شد تا برای پیگیری و ادامه درمان  و حمایت گروه میزبانان خورشید  به دفتر مشارکت های مردمی (گروه میزبانان خورشید) بیمارستان امام رضا (ع) مراجعه نماید تا تحت نظر  متخصصین ارتوپدی و قلب نوزادان اقدامات درمانی صورت گیرد.

مدیر شورای مشارکت‌های مردمی بیمارستان امام رضا (ع) مشهد بیان کرد: هدف اصلی فعالیت گروه میزبانان خورشید این است که هیچ بیماری به دلیل نداشتن هزینه های درمانی از درمان منصرف نشود،لذا خیران عضو این گروه برای پرداخت هزینه های درمان بیماری احتمالی قلبی و  ترمیم انگشتان این نوزاد اعلام امادگی کردند.

گروه حمایت از بیماران میزبانان خورشید در سال 1392 فعالیت خود را با هدف تامین هزینه های درمان بیماران نیازمند در مشهد آغاز کرد، این گروه هم اکنون دارای بیش از 700 عضو خیر و نیک اندیش است و ماهیانه با مبلغ حدود 60 میلیون تومان به 200 بیمار نیازمند کمک می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: