• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-15214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بیانیه منتخبین شورای شهر در تقدیر از مردم آگاه مشهد

شورای پنجم شهر مشهد در تقدیر از مردم بزرگوار، رشید و آگاه مردم مشهد بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، متن این بیانیه به شرح زیر است:

با پایان یافتن دوران تبلیغات و انتخابات شورای اسلامی شهر مشهد و تایید نهایی صحت و سلامت آن از سوی هیات نظارت استان، هم اکنون بستر و شرایط انتقال، استقرار شورا و شیوه مدیریت جدید شهر برای رفع موانع رشد و تعالی جامعه، گشایش فضاهای فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ارائه خدمات مناسب تر به شهروندان و مردم شریف مشهد فراهم آمده است. 

این حماسه تعیین کننده و سرنوشت ساز و تمدید دولت تدبیر و امید با  نیروی معجزه آسای آگاهی، مشارکت و انسجام مردم رقم خورده است، در این فرصت از همه اقشار مختلف اجتماعی، دانشجویان، جوانان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از مجموعه استانداری، فرمانداری، هیات های اجرایی، بازرسی و نظارت، نیروی انتظامی، احزاب، نهادهای مدنی، رسانه ای و ستادهای انتخاباتی تشکر و قدردانی کرده و توفیق بیشتر آنان را از درگاه الهی خواستاریم.

ایجاد بستر مشارکت و رقابت بین گفتمان های موجود شهر که در تلاش برای حفظ وضع نامناسب موجود شهر از یک سو و گفتمان اصلاحات مبتنی بر تغییر و تحول در شیوه اداره و مدیریت شهر، شورا و شهرداری مشهد از سوی دیگر، موجب شد مشارکت حداکثری مردم که خواست مقام معظم رهبری و نظام بود، اتفاق بیفتد و مطالبات مردان، زنان و جوانان مشهدی با انتخاب لیست امید از سوی اکثریت قاطع مردم، زمینه اجرایی و تحقق پیدا کند.

عزم و اراده مسئولان استانداری خراسان رضوی و فرمانداری مشهد در صیانت از آراء مردم و حق الناس، برگ زرینی بر صفحه انتخابات در کلان شهر مشهد است.

بازشماری 70 صندوق رأی در دو مرحله از 95000 رأی و عدم جا به جایی در رتبه افراد، نشانه امانت داری، صحت و سلامت انتخابات 29 اردیبهشت 1396 است.

امید است رقبا و برخی از معترضین به نتایج درخشان انتخابات در جاده انصاف، خرد جمعی و اخلاق سیاسی گام بردارند. پرواضح است بازشدن مسیر خدمت و اصلاح روندهای نامطلوب که موجب فرار سرمایه و سرمایه گذاری و سلب نشاط اجتماعی از این شهر جهانی شده است، به نفع و صلاح مردم، نظام و جریان های رقیب و همه دلسوزان حال و آینده پایتخت فرهنگی و معنوی جهان اسلام و ایران خواهد بود. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: