• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-12085-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس:

حمله موشکی سپاه، ‌قدرت بازدارندگی ایران را نشان داد

رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس، گفت: اقدام اخیر سپاه در حمله موشکی علیه داعش قدرت بازدارندگی و آمادگی ایران برای دفاع از امنیت کشور را نشان داد.


جلیل رحیمی جهان‌آبادی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اقدام سپاه پاسداران در حمله موشکی به مقر تروریست‌های تکفیری در سوریه، اظهار کرد: طبق موازین و مقررات بین المللی از جمله ماده 51 منشور سازمان ملل متحد،‌ دفاع مشروع هر کشوری از تمامیت ارضی، امنیت آن و مردمش مجاز است.


وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری که در منطقه خاورمیانه از امنیت و ثبات برخوردار است، در چند هفته گذشته مورد هجوم گروه داعش قرار گرفت و مظلومانه شهروندان عادی و کارکنان مجلس شورای اسلامی را به خاک و خون کشیدند.


این نماینده اصلاح طلب مجلس، تصریح کرد: جدای از آسیب روانی که داعش به امنیت و آرامش کشور وارد کرد، لازم بود قدرت بازدارنده ایران علیه اقدام داعش و برای دفاع از تمامیت ارضی و امنیت ایران انجام می‌شد.


رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس در ادامه بیان کرد: به نظرم حمله موشکی به منطقه تحت قدرت داعش در سوریه اقدام مناسبی بود که هم بازدارنده بوده و هم نشان داد که ایران آمادگی کامل برای دفاع از امنیت و آرامش جامعه خود در منطقه خاورمیانه را دارد.


رحیمی جهان‌آبادی خاطرنشان کرد: اقدام موفقیت آمیز سپاه،‌ اقدام شایسته‌ای بود که نشان می‌دهد قدرت بازدارندگی ما باعث ثبات می‌شود و ایران کشوری نیست که وقتی به امنیت و آرامش آن آسیب وارد شود، ساکت باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: