• چهارشنبه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-2585-5
  • خبرنگار : 15207
  • منبع خبر : ----

نماینده نیشابور:

نقد همراه با توهین و افترا سازنده نیست

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در واکنش به حواشی ایجاد شده در نماز عید سعید فطر در تهران گفت: درست نبود پس از یک ماه روزه‌داری و مردمی که جمع شدند تا پشت سر مقام معظم رهبری نماز بخوانند چنین مطالب وحدت شکنی مطرح شود.
 
حمید گرمابی در گفت و گو با ایسنا-منطقه خراسان، اظهار کرد: نقد باید وجود داشته باشد اما شرایطی دارد مانند اینکه در شرایط مناسب و برابر باشد، همراه با توهین و یک طرفه نباشد تا فرد مقابل هم بتواند پاسخ دهد.
 
وی تصریح کرد: متاسفانه اتفاقی که رخ داد توهین به شخص دوم مملکت بود، امکان پاسخ گویی هم برای ایشان مهیا نبود و مسئولیت این اتفاق برعهده برگزارکنندگان نماز است.
 
این عضو فراکسیون امید افزود: این برنامه‌ها به صورت زنده پخش و در سراسر دنیا شنیده می‌شود و نباید مسئولین برگزار کننده که مسئولیت این توهین هم با آنهاست از زیر مسائل شانه خالی کنند.
 
گرمابی عنوان کرد: نقد همراه با توهین، افترا و یک طرفه نمی‌تواند سازنده باشد و در شرایط ویژه منطقه و دنیا که استکبار جهانی بر علیه ما است و فعالیت می‌کند نباید اقدامات وحدت شکن و دشمن شاد کن انجام دهیم.

وی با اشاره به توهین به برخی مسئولین نظام در راهپیمایی روز قدس نیز بیان کرد: متاسفانه در روزی که قرار بود یک صدا علیه اسراییل و استکبار جهانی فریاد بزنیم اتفاقاتی رخ داد که دشمن‌مان را خوشحال کردیم و در این شکی نیست.

گرمابی با اشاره به وضعیت منطقه و جهان خاطرنشان کرد: انشاالله تمام جناح‌ها به کار و همکاری با یکدیگر بیاندیشند و شرایط آن را فراهم کنند چراکه زمان با هم کار کردن فرارسیده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: