• پنجشنبه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-3287-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

منتخب پنجمین دوره شورای شهر مشهد:

توسعه زیرساخت های تئاتر در مشهد ضروری است

منتخب پنجمین دوره شورای شهر مشهد گفت: توسعه زیرساخت های تئاتر در شهر مشهد ضروری است.

 به گزارش ایسنا، منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی، امیر شهلا در دیدار با جواد اشکذری رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اظهار کرد: توجه به مسائل فرهنگی و علی الخصوص تئاتر از جمله برنامه های منتخبین پنجمین دوره شورای شهر مشهد است.
 
وی یادآور شد: تئاتر شهر مشهد طی سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی کرده است و توانسته در رقابت های گوناگونی از جمله جشنوراه فجر عناوین ارزشمندی را کسب کند. 

منتخب پنجمین دوره شورای شهر مشهد با اشاره به اینکه باید شرایط مناسبی برای اهالی تئاتر در شهر مشهد فراهم گردد، تصریح کرد: توسعه زیرساخت های تئاتر از جمله رویکردهایی است که پس از استقرار شهردار به صورت ویژه دنبال خواهد شد. 

شهلا یادآور شد: تئاتر خیابانی که به عنوان تئاتر انتقادی شناخته می شود نیز با راه اندازی مکان های مخصوص و حمایت از هنرمندان این عرصه رونق می یابد. 

منتخب پنجمین دوره شورای شهر مشهد اظهار کرد: برگزاری جلسات با فعالین گروه های نمایشی از جمله برنامه هایی است که باید به صورت منظم برگزار شود. 

وی ادامه داد: بهره گیری از دیدگاه های مختلف اهالی تئاتر در خصوص پیشرفت این هنر و حمایت از هنرمندان دنبال می شود.  

وی یادآور شد: معتقديم خود اهالی تئاتر بايد براي خودشان تصميم بگيرند و ما تنها مسوول ايجاد بستري امن و مطمئن براي حضور همه هنرمندان در صحنه هاي اجرا هستيم.

شهلا تأكيدكرد: همه آن هايي كه با شهرداري قهر هستند يا در اين سال ها مهجور واقع شده اند هم بايد به صحنه بازگردند تا از هويت هنر اصيل و مردمي تأتر اين شهر دفاع كنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: