• یکشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-4285-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رحیمی جهان‌آبادی:

قوه قضاییه استقلال و شأن قضا در مسائل را به خوبی حفظ کند

یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید کرد:‌ به عنوان یک نماینده مجلس و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی معتقدم اگر سیستم قضایی مستقل، قدرتمند و قانونمدار نباشد نمی‌توان دموکراسی را در کشور حاکم کرد.

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه «هر کمکی نیاز باشد باید برای تقویت دستگاه قضا انجام دهیم» اظهار کرد:‌ حمایت از سیستم قضایی و بودجه آن و همچنین حمایت از استقلال عملکرد قوه قضاییه را وظیفه خود می‌دانیم، زیرا کمک به کشور است.

نماینده مردم تربت جام و تایباد در مجلس همچنین بیان کرد:‌ انتظاری که از قوه قضاییه داریم، ‌این است که استقلال جایگاه و شأن قضا را در مسائل کشور به خوبی حفظ کند و به عنوان یک قوه مستقل از همه جناح ها، طیف ها و دیدگاه ها صرفا برای برقراری عدالت و اجرای قانون تلاش کند.

این نماینده مجلس همچنین گفت:‌ البته ممکن است قوه قضاییه مانند سایر قوا و دستگاه ها مورد انتقاد واقع شود اما نیاز به کمک و مساعدت دارد و ما در مجلس و کمیسیون قضایی این آمادگی را داریم که هر کمکی از دستمان بر می آید انجام دهیم تا این نهاد بتواند در مسیر اهداف خود گام بردارد.

وی در پایان یاد شهید بهشتی و شهدای حزب جمهوری اسلامی و همچنین نماینده اسبق تربت جام و تایباد، ‌دکتر دهقان را که در این حادثه به شهادت رسیده گرامی داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: