• یکشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-4688-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

طیبی: سال متفاوتی برای فرش‌آرا رقم می‌خورد

بازیکن تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد گفت: امسال سال متفاوتی را برای فرش‌آرا رقم خواهیم زد.
مصطفی طیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: خوشبختانه تیم فرش‌آرا در شرایط خوبی به سر می‌برد و در یک ماه اخیر توانسته‌ایم تمرینات خوبی را انجام دهیم. تمام تلاش خود را خواهیم‌کرد که با کمک دانش کادر فنی و تلاش تمام بازیکنان نتیجه قابل قبولی را در این فصل به دست‌آوریم.

وی ادامه داد: در سال 2008 در مقطعی در تیم فرش‌آرا حضور داشتم. در سال‌های اخیر نیز بعد از دو فصل ناامید کننده‌ای که در فردوسی داشتم  و مصدومیت‌های پی در پی که گریبانم را گرفت، در آذرخش به نسبت آماده‌تر شدم و امسال در خدمت فرش‌آرا، تنها نماینده استان خواهم‌بود.

بازیکن تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد اضافه کرد: فرش‌آرا یکی از تیم‌های استخوان‌دار فوتسال است که قابلیت فنی بالایی دارد، ولی در چند سال اخیر حواشی به وجود‌آمده در این تیم مشکلاتی را به همراه داشته‌است. خوشبختانه مسئولین در این فصل حواشی را کنترل کردند و در حال حاضر با قدرت تمرینات خود را ادامه می‌دهیم.

طیبی عنوان کرد: قدرت بهادری از هفته ششم به جمع ما ملحق خواهدشد، قطعا با اضافه شدن این بازیکن ملی‌پوش، فرش‌آرا قدرت بیشتری در ادامه راه خواهدداشت. 

وی افزود: جایگاه فوتسال استان در کشور جایگاه بالایی است و اگر همه بازیکنان با تمام وجود، تمرکز داشته‌باشند، می‌توانیم در نهایت به نتیجه خوبی دست یابیم. 

بازیکن تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد در خصوص حضور خبیری به عنوان سرمربی جدید تیم فرش‌آرا خاطرنشان کرد: جا دارد از مجید مرتضایی تقدیر و تشکری داشته‌باشیم، در حال حاضر سرمربی تیم محسن خبیری است. این مربی رزومه خوبی دارد و هم از لحاظ فنی و هم اخلاقی تقریبا شرایط یکسانی با مجید مرتضایی دارد که همین موضوع می‌تواند به تیم فرش‌آرا کمک کند. 

طیبی عنوان کرد: نزدیکی تیم‌ها سبب شده تا شاهد لیگ سختی باشیم. در هفته اول دیدار با آذرخش بندرعباس برگزار نشد و در هفته دوم هم که با شهرداری ساوه دیدار داریم، صحبت‌هایی مبنی بر کناره‌گیری این تیم از لیگ برتر شنیده می‌شود، نمی‌دانم چرا امسال لیگ برتر با چنین مشکلاتی روبه‌رو شده‌است. 

وی در خصوص آمادگی خود برای حضور در ترکیب تیم فرش‌آرا گفت: قطعا بازیکنی که دو بار متوالی رباط صلیبی پاره می‌کند کار دشواری برای برگشت به فرم اولیه دارد، ولی خوشبختانه با تلاشی که انجام داده‌ام توانستم در تیم شهر خود حضور داشته‌باشم. اگر از آمادگی لازم برخوردار نبودم، مسئولین تیم فرش‌آرا قراردادی را با من امضا نمی‌کردند.

بازیکن تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد در خصوص مشکلات مربوط به قراردادش با تیم آذرخش بندرعباس تصریح کرد: خوشبختانه این مشکل حل شده و می‌توانم در هفته دوم با آمادگی کامل در مسابقات حضور داشته‌باشم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: