• دوشنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 964-2591-5
  • خبرنگار : 15220
  • منبع خبر : ----

عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی:

مدیریت جدید میراث فرهنگی به رفع مشکلات گردشگری نگاه ویژه‌ای داشته باشد

عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی گفت: امیدواریم مدیریت جدیدی که برای سازمان میراث فرهنگی و گردشگری انتخاب شده است بتواند به رفع مشکلات بخش‌های گردشگری نگاه ویژه‌ای داشته باشد.
 
سعید ولی‌‎زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: ورود گردشگران از حوزه خلیج فارس به دلیل برخی از مسائل سیاسی متوقف شده بود اما در حال حاضر مجددا شاهد موج ورود گردشگر از این کشورها به ایران هستیم.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون نگاه دولت به حوزه گردشگری بهتر از گذشته است و همه تلاشش این است که برنامه‌ها را برای ورود گردشگران خارجی به ایران تسهیل کند.

عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی ادامه داد: دولت تاکنون عملکرد بسیار خوبی را در زمینه گردشگری داشته است، اولین قدمی که در این زمینه برداشته این است که راه ورود گردشگران اروپایی را به ایران باز کرده است و هرروزه ما شاهد رشد این گردشگران به ایران هستیم و وضعیت گردشگری کشور ما بهبود قابل توجهی یافته است.

وی ادامه داد: البته هرچند که ورود گردشگر به میزان گذشته و با آن حجم نیست اما بازهم این موضوع جای خرسندی دارد که ما میزبان گردشگران بیشتری هستیم چرا که گردشگران عرب‌زبان اشتیاق زیادی به زیارت امام رضا(ع) دارند.

ولی‌زاده تصریح کرد: خوشبختانه دولت تدبیر و امید زیرساخت‌های لازم را در این زمینه فراهم کرده است و این در حالی است که ما با ظرفیت‌هایی که در اختیار داریم می‌توانیم در زمینه میراث فرهنگی و گردشگری موفق شویم و در سال‌های آینده شاهد ورود گردشگران بیشتری باشیم.

عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: توصیه‌ای که به همشهریان خود دارم این است که هنگامی که تصمیم دارند بلیتی را تهیه کنند و سایر فعالیت‌هایی را در این زمینه انجام دهند لطفا به دفاتر مجاز خدمات مسافرتی مراجعه کنند و هرگز از دفاتری که هیچگونه مجوزی ندارند بلیت تهیه نکنند تا اگر مشکلی برای آن‌ها به وجود آمد انجمن دفاتر خدمات مسافراتی پاسخگو باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: